Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátod kijelentené hogy nem élvezi a szexet óvszerben?

Figyelt kérdés

Nem igazán jó úgy de a barátnőm nem érti meg. Szerinte csak szoknom kell.

Ő persze szereti és képes lenne napi többször is csinálni.

Tablettáról hallani sem akar.


2013. júl. 4. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem azt mondanák, nem kötelező csinálni, ha nem élvezed.
2013. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ehhh... Amekkora szexmániás úgy se mondaná hogy ne szexeljünk akkor.
2013. júl. 4. 18:57
 3/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy allergiás vagy valamelyik összetevőjére. Nekem is kényelmetlen óvszerben, bőrirritációt és korai magömlést is okoz. Utána órákkal is szúr még.
2013. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kolosszus22 ***** válasza:
Megértelek, én is rühellem. Ráadásul ha napi többször is csinálni akarja, az bizony nem olcsó mulatság minőségi gumi esetén.
2013. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Megertenem. Kell keresni mas vedekezesi modot. Nem csak ez a ketto van
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát?
2013. júl. 4. 19:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Pl.: Esemény helyetti tabletta.
2013. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát figyelj. Én sem szedek már gyógyszert, nem is szándékozok, ugyanis borzalmas mellékhatásai voltak, teljesen tönkretett engem testileg és lelkileg is. Persze, a gumi nem a legkényelmesebb dolog a világon, de nekünk így is minden tökéletesen működik. A párom megért, és ő sem bírná megint végignézni, ahogy szenvedek. Nem történne meg, de mit szólnék, ha kijelentené, hogy nem élvezi többet? Akkor ez van. Rá vagyunk kényszerülve a gumira, nem mintha olyan borzalmas és kibírhatatlan dolog lenne. Persze ha a nők tömik magukat hormonokkal, meg felhelyeztetnek mindenféle dolgot, az normális, de az óvszer már rögtön kibírhatatlan. Magyarázza már ezt meg nekem valaki.
2013. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5.-dik vagyok. Tessék, lehet válogatni:


[link]

2013. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kolosszus22 ***** válasza:
8-as. Nincs ezen mit magyarázni, ha a nő nem akar gyógyszert szedni ne szedjen, szíve joga. Mint ahogy a férfinek is gumit nélkülözni. Férfiak érzékenysége sem egyforma a gumira, te is szarul vagy a gyógyszertől, más nőnek meg kutya baja. Ilyenkor valami más megoldást kell keresni. Mellesleg ha valaki nem élvezi a szexet gumiban az gáz, elvégre minek szeretkezzen valaki ha nem okoz neki örömet!?
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!