Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátod kijelentené hogy nem élvezi a szexet óvszerben?

Figyelt kérdés

Nem igazán jó úgy de a barátnőm nem érti meg. Szerinte csak szoknom kell.

Ő persze szereti és képes lenne napi többször is csinálni.

Tablettáról hallani sem akar.


2013. júl. 4. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát az szívás lenne, mivel én nem szedhetek gyógyszert.

Ha én azt nem bírom, ő meg a gumit nem, akkor sajna bukik a dolog. Eddig amúgy egyik barátomnak se volt baja a gumival szerencsére.

21L

2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm csak szimplán nem akarja szedni. Nem tudja h jelentkezne e nála mellékhatás vagy hogy egyáltalán szedhetné e.
2013. júl. 4. 21:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Akkor annyit tudok még ajánlani, hogy menjen el orvoshoz és vizsgáltassa ki magát ilyen téren, bár tőlem is vettek vért, mindent rendben találtak, mégis tönkretett.

Szerintem több nő érzékeny a bogyókra, mint férfi az óvszerre, ráadásul a nők 80-90%-nál a gyógyszer befejezése után jelentkeznek az igen elviselhetetlen tünetek. Nem azt mondtam, hogy akkor most minden férfi húzzon óvszert, még az is, aki érzékeny rá, hanem arra kérdeztem rá, hogy a női fogamzásgátlás miért van természetesnek véve a másikkal ellentétben. Azt sem mondtam, hogy a gumi biztos kényelmes, mert nyilván nem az, de nálunk mégis tökéletesen működik több éve, szóval nem hinném, hogy olyan lehetetlen feladat lenne megszokni....

2013. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Egyébként baromi drága a gumi.

A barátnőm napi 3-4 szexet minimum kíván naponta hétvégén.

Ez azt jelenti hogy egy 12db-os kb 2000ft os óvszer 1 hévégére vagy még annyira se elég.

2013. júl. 4. 21:59
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor viszont ő fizesse. Nekünk is és másnak is ugyanennyibe kerül, de megoldjuk azzal, hogy nem nyomjuk minden nap. Nekünk több hétre elég egy 12 darabos, még így is drága, de igyekszünk beosztani, és igazság szerint mindketten sokkal jobban élvezzük az együttléteket akkor, ha nem napi négyszer esünk egymásnak. Nagyon hamar meg lehet így unni a másikat. Komolyan beszélgess el vele.
2013. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként a legújabb, jobb minőségű fogamzásgátlók is 8000ft körül mozognak kb. 3 hónapra, tehát ehhez képest meg olcsóbb az óvszer, ha úgy osztják be mások is, mint mi.
2013. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

8000 3 hónapra?

Akkor pont hogy olcsóbb a tabletta.

heti 2000ft megy el gumira mert hétvégén tudunk csak találkozni. Ez csak 1 hónapra 8000ft.

2013. júl. 4. 22:16
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
De könyörgöm, ne heti 2000ft-ban számolj, mondom, hogy akkor beszélj a nőddel. 12 darabot nem használ el normális ember egy hétvége alatt. Jézusom... mi 2 hónapra is kihúzzuk ezt a 12 darabos óvszert...
2013. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a gyógyszertárban olyan fogamzás gátló kúpot amit a nő felhelyez a nuncsijába szex előtt 10 perccel és nem esik teherbe. 3 órahosszáig véd 1 kúp. 10 db van benne. Igaz olyan árban van mint az óvszer de legalább neked kényelmesebb lenne ha az óvszert nem szereted.

Sőt ha 3 órán belül megkívánja többször is lehet csinálni 1 kúp felhelyezéssel.

2013. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!