Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mikor kezdtetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor kezdtetek el maszturbálni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy hány évesen és minek a hatására, csak spontán jött vagy láttatok egy filmet, estleg egy fiú miatt, akibe szerelmesek lettetek?

Meg még arra is, hogy jó volt, volt e utánna bűntudatotok, vagy sokkal jobban éreztétek magatokat, egyáltalában véve hozott e valami változást az életetekbe?


2010. márc. 8. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülyén hangzik de nálam olyan 6 éves koromban kezdődött, mivel imádtam a földön kúszni és ahogy hozzányomtam magam a földhöz, elkezdett bizseregni a csiklóm...tudom beteg...és nem hülyeség..
2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Én kb 15 lehettem!

És filmet néztem akkor kezdtem el masztizni, de nem ujjaztam magam!

Fantasztikus érzés volt:)

2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
én holnap fogtam kezdeni
2010. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Elsö válaszolónak. én is kb igy kezdtem! fura!

de azóta 15 lettem és nem csinálok ilyet!

2010. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Én olyan tizenhét évesen kezdtem, de kisgyerekkoromtól fantáziálok.
2010. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én kb. 12 évesen, amikor megtaláltam apám ütvefúróját.
2010. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bumbi02 ***** válasza:
72%
5 perce..
2010. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mikor először csináltam, én is kb 12-13 éves lehettem. Egy barátnőm hatására. Legjobb barátnők voltunk, és kérdezte, hogy én szoktam -e. Mondtam, hogy nem. Ő pedig mondta, hogy a takaró sarkával szokta, hogy a combja közé szorítja. És akkor egyik este kipróbáltam én is. Valahogy így kezdődött... :D

Azóta már természetesen kifejlett módszereim vannak :D

2-3-l

2010. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
77%
9-10évesen egy plüsmackóval.:D beteges, de igy van.:D persze ezt már kinőttem.xD
2010. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Tényleg hülyén hangzik, de én is 6 éves körül lehettem amikor elöször csináltam. Aztán nem tudtam abbahagyni, rendszeresen csináltam, de akkor még persze nem tudtam hogy mi is ez valójaban. Le akartam szokni rola, mert utána mindig büntudatom volt, de persze nem sikerült leszokni. Akkor még csak simán a kezemmel 'csináltam', de egy jó ideje már eszköz is van hozzá. Ha nincs vibrátorod, akkor nézz szét otthon, hátha van olyan tárgy ami hasonlóan rezeg,mint a vibi. (pl. elektromos masszírozó, vagy elektromos fogkefe (persze használaton kivüli).

Egyébként meg mindenki csinálja igy vagy ugy. Ne legyen büntudatod, természetes,hogy te is (ahogy mindenki) vágysz rá.

2010. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!