Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány napig tart a beágyazódás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napig tart a beágyazódás? A beágyazódási vérzés hány napig tart, milyen színű és mennyi a mennyisége?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 19. napján.E hónap hatodika óta barnás folyásom van néha egy kis vár is van benne.Április 30-án múlt el a menstruációm(ami 12 napot késett) és még aznap együtt voltunk a párommal.Ezen kívül 2-án és 4-én is voltunk együtt...Nem tudom hogy ez lehet-e beágyazódás vagy nem...Nagyon nem szeretnénk még babát és védekeztünk is óvszerrel ami nem szakadt ki.A ciklusom elég rendszertelen de az biztos hogy nem most kéne megjönnie.
2016. máj. 10. 18:08
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

10-14 nap.

A legtöbb esetben nincs beágyazódási vérzés, szóval közel sem biztos, hogy az. Ha a terhességi teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Ellenben meg kéne nézni hogy minden ok-e méhtájékon, mert ha ennyire összevissza vérzel és nem vagy kamasz, akkor akár komoly gondok tünete is lehet ez.

2016. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Azt hallottam hogy minimális pár csepp vér,és kb.4 napig vagy addig se.Csak azért megkérdezem már hogy tudjam mi van
2016. máj. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!