Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok voltatok már kiváncsiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már kiváncsiak másik lányra meztelenül?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy kolléganőm aki megkért rá, hogy hadd nézzen meg meztelenül, nem biszexuális vagy leszbi,csak kiváncsi, és mindennap megkér rá... De olyan mintha viccelne..Volt már vkivel ilyesmi? Ti mit tennétek?

2016. máj. 10. 01:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mindenkire kiváncs vagyok,

de nem kérném meg egy munkatársamat erre.

Ha engem megkérnerá valamelyik munkatársam akkor...hát,ha sejtem,vagy tudom hogy rusnyább,és nagyon jóban vagyunk akkor igent mondanék.

DE kamera,skype-on keresztül SOHA SENKINEK.

Ha tényleg kiváncs akkor élőben:strandon,otthon,proba fülkében valami.de semmi olyan amit rögzithet.

2016. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!