Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok voltatok már kiváncsiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már kiváncsiak másik lányra meztelenül?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy kolléganőm aki megkért rá, hogy hadd nézzen meg meztelenül, nem biszexuális vagy leszbi,csak kiváncsi, és mindennap megkér rá... De olyan mintha viccelne..Volt már vkivel ilyesmi? Ti mit tennétek?

2016. máj. 10. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Azaz nem mutatnám meg magam.
2016. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézegesse az édesanyját....meztelen
2016. máj. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem,egyáltalán nem izgat.Küld el a fenébe,biztos van benne bi hajlam.20/L
2016. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi nyáron a barátnőmmel szoktunk meztelen napozni,na olyankor jó kielemezzük egymás testét.
2016. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha minden nap megkér rá, akkor ne legyél benne biztos, hogy nem bi :-D ;-)
2016. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajánld neki az inyternyetet...
2016. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hallod én meleg fiú vagyok és úgy megpuszilnám a kollégámat, de nem mernék ilyet felvetni. Ezek után, hogy a kolléganőd naponta megkér, hadd nézzen meg meztelenül, én is meg fogom kérni :D

Én leráznám a csajt, ha viszont bejön neked, akkor menjetek fel valamelyikőtök lakására és hajrá.

2016. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő kamerán akarja facen, viberen vagy skypeon.
2016. máj. 10. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig az vagyok :$$
2016. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Kamerán nem engedném. Munkaügyi perben neadjisten előszedhető. Soha nem tenném.
2016. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!