Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnömmmel 2 hete sexeltun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentudo22 kérdése:

A baratnömmmel 2 hete sexeltunk megszakitasos vedekezessel! De nem mentem el benne! Aszt is tudom h nekem nincs elövaladekom . Meg is neztuk nem egyszer de telleg nincs! Normalis ez?

Figyelt kérdés
Lehet e terhes? elötte is sexeltunk igy de akor megjött neki rendesen! annak mar lassan egy honapja most kell megint megjönnie . de ha megjön neki rendesen akor nem lehet terhes ugye? vagy egyaltalan teherbe eshet? Ha megjön neki rendesen es tesztelunk is egyet ami ha negativ lesz akor tuti nem lehet terhes ugye? nem vart terhesegget nem akarok:(( Bocs ha baromsagokat kerdezek .....de nyugtassatok meg...
2016. máj. 9. 23:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem reg voltam orvosnal nagyon kicsi ennek az eseje aszt mondta! De az ha verzik valaki ugyan ugy es ket megbizhato teszt is aszt mutatja h negativ elegge valoszinutlen! Ezert varunk meg a menses idejeig , ha meg is jön es negativ is lesz a teszt akor bisztos nem lehet terhes! Es semmi valtozas nala ö mondta h semmit nem erez az orvos is mondta h mar jele lett volna! Szoval mar nem a neten okoskodom! A nagynened gondolom akart gyereket es nem elövaladekbol szuletett neki !
2016. máj. 11. 18:09
 22/22 anonim ***** válasza:

Na bekapta a legyet a csajod?

Erre kiváncsi majd 3 hete mindenki!

2016. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!