Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnömmmel 2 hete sexeltun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentudo22 kérdése:

A baratnömmmel 2 hete sexeltunk megszakitasos vedekezessel! De nem mentem el benne! Aszt is tudom h nekem nincs elövaladekom . Meg is neztuk nem egyszer de telleg nincs! Normalis ez?

Figyelt kérdés
Lehet e terhes? elötte is sexeltunk igy de akor megjött neki rendesen! annak mar lassan egy honapja most kell megint megjönnie . de ha megjön neki rendesen akor nem lehet terhes ugye? vagy egyaltalan teherbe eshet? Ha megjön neki rendesen es tesztelunk is egyet ami ha negativ lesz akor tuti nem lehet terhes ugye? nem vart terhesegget nem akarok:(( Bocs ha baromsagokat kerdezek .....de nyugtassatok meg...
2016. máj. 9. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mivel volt benne a farkad védekezés nélkül lehet terhes. Viszont ha nem élvezel bele nagyon pici csak rá az esély, de ha rendszeresen ezt csináljátok hónapokon át előbb-utóbb teherbe fog esni.
2016. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

többet nem fogjuk az tuti csak most nagy a para bennem...

elötte le is cidazott nem tudom menyi lehet erre az esej:S

ha megjön neki akor bisztos h nem terhes ugye?:S

2016. máj. 10. 00:02
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha megjön és negatív a teszt akkor biztos nem terhes.
2016. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hat a szerencsenkre pont pete eres utan csinaltuk!

bar volt orgazmusa es alitolag ugy vissza jöhet szall...de a leyeg h most megvarjuk es ha megjött utana azer egy tesztet de vay ketöt be iktatok h tuti legyen...

2016. máj. 10. 00:07
 5/22 anonim ***** válasza:

ha most még megjön ne lélegezz fel

leendő menzesz alatt is teherbe eshet valaki, és menstruáció alatt is, ha azután nem jön meg neki, akkor nagy cumi van.

És ki kell, hogy ábrándítsalak, 99,99999999999%-ban van előváladékod, amit akár a hüvelynedv is bemoshat, így lehet még a csajod terhes.

2016. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez ennek most lesz ket hete ha megjön neki akor valoszinutlen..de ha lenne is elövaladekom de nincs akor is nagyon kicsi lenne az esej! kicsit utana olvastam ennek föleg nem pete eres elött .meg amikor en nezem vagy baratnöm csinalja nekem mindig csont szarazz vagyok ...:S de telleg! haverom ha ra rant ketöt mar ezerrel jön neki..
2016. máj. 10. 00:19
 7/22 October15 ***** válasza:
40%

Több komoly problémát is érzékelek..most azt hagyjuk, hogy az anatómiáról halvány segéd fogalmad sincs neked és feltehetően a bnőd is sötét a témában mint Pákó a dementor gyomrában de könyörgöm: Az elmúlt 2 hétben malmoztatok vagy mifsz? Derogál elmenni a gyógyszertárba és venni 1 tesztet? Nem öltek még meg senkit a segíthetek Katikák a pult mögött..


Egyéb iránt ha megjön akkor a petesejtnek kuka szóval elég nehézkes lenne a terhesség.

2016. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

először is,ne legyél barom,nem nehéz gumit húzni a f*rkadra.tudjuk jobb érzés nélküle,de nem éri meg a kockázatot.

utolsónak pedig : nagynéném 3hós terhes koráig menstruált.

2016. máj. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az bisztos h mostanaig szart se tudtam arrol h az ellvaladektol is teherbe lehet esni! De az is igaz hogy jo parszor csinaltam mar igy es meg egyszer se jött be:/ anyit viszont tudok h megjöhet neki attol fuggetlenul h terhes de az orvosok szerint az egyaltalan nem normalis! De veszunk par tesztet a mensi elött es utan is megnezzuk ! Bar a baratnöm aszt monja semmit nem erez teljesen nyugodt semmi kulönös erzes nincs benne ! Lehet csak en reagalom tul! Jha es az utolso egyut letunk az mult het hetfön volt! 15 en kene meg jönnie! Elötte valo honapban is csinaltuk igy de aszt monja h rendesen a szokasos cikkusban es menyisegben jött meg neki! De a teszt meg a normalis mensi lesz a bisztos
2016. máj. 10. 09:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Az elöttem levönek meg csak anyit, hogy az nem ugyan olyan verzes mint a rendes mensi ! Azert ennek utana lehet olvasni 10 blogbol 10 eszt irja hogy csak max egy ket csepp es hamarabb veget er! Az gaz ha normalisan megjön mer akor mehen kivuli terhessegröl lenne szo es az eletveszejes is lehet!:/ Nagyon imadkozok h ne legyen baj:/
2016. máj. 10. 09:05
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!