Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnömmmel 2 hete sexeltun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindentudo22 kérdése:

A baratnömmmel 2 hete sexeltunk megszakitasos vedekezessel! De nem mentem el benne! Aszt is tudom h nekem nincs elövaladekom . Meg is neztuk nem egyszer de telleg nincs! Normalis ez?

Figyelt kérdés
Lehet e terhes? elötte is sexeltunk igy de akor megjött neki rendesen! annak mar lassan egy honapja most kell megint megjönnie . de ha megjön neki rendesen akor nem lehet terhes ugye? vagy egyaltalan teherbe eshet? Ha megjön neki rendesen es tesztelunk is egyet ami ha negativ lesz akor tuti nem lehet terhes ugye? nem vart terhesegget nem akarok:(( Bocs ha baromsagokat kerdezek .....de nyugtassatok meg...
2016. máj. 9. 23:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

A helyesírásod most nem kritizálom, pedig tudnám, de ebből is látszik, hogy összefügg az intelligenciával.


A kérdésre.

Előtte lecidázott, aztán beraktad... Ezzel az erővel akár telibe is küldhetted volna.

Miután elélveztél, még bőven maradt élő sperma a húgycsőben, amik vidáman eljutnak dugáskor a petevezetékig.

A peteérése pont akkor lehetett, mikor megdugtad, hacsak nem használtok LH tesztet, hogy biztosra menjetek, meg nem hőmérőztök, mert akkor bocsi...

Maradjunk annyiban, hogy a ciklus közepén van 4-5 nap, mikor igencsak esélyes.

Most képzeld, mi pont azon a 4 napon nem tudtunk szexelni (elutazott a párom), ennek ellenére is sikerült teherbe esni. Na most mit szólsz?!


A barátnőd lehet terhes. Nagyon is esélyes.

Ha megúsztátok, akkor legközelebb húzz gumit. Sokkal kevésbé ciki, mint itt kérdezgetni, hogy mi lesz.

És nyugi, nem fog szorítani, ha én fel tudom húzni a vádlimra, akkor neked se lesz szűk, ez 100000%.


És VAN előváladékod, attól mert te nem érzed, vagy nem tudod, hogy mi az, még neked is van. Legfeljebb csak kevés.


Nagyjából minden állításod helytelen, de sebaj.


A te dolgod most az, hogy bőszen imádkozol, hogy ne legyen viselős a csajod, mert onnantól neked nincs beleszólásod, hogy lesz-e gyereked vagy sem.

Ha egy ku.rva csomag gumira nem telik, a 40 ezres abortuszt se fogod kifizetni neki, szóval marad az, hogy ingyen megszüli a tb-ellátás keretén belül.


Egy dolgot tehetsz pasiként, ha nem akarsz gyereket, méghozzá azt, hogy gumit húzol. És akkor nincs olyan, hogy nem hatott a fogigátló, elfelejtette bevenni, ő mégis gyereket akar, stb.

Erről még te döntesz, de ha nem használod a kotont, onnantól a csajod kezében vagy, hogy mikor csinál belőled apukát.


Ja, és ha lehet egy kérésem, valami kur.va gyorsan cseréld le a neved, mert ez a "mindentudo22" ultagáz, főleg hogy már ebben is van helyesírási hiba.


A 22 a végén gondolom az IQ-d.

2016. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Piert ***** válasza:
60%
Terhes vagy. Maskor huzzatok fel egy helyesirasi szotarat szex elott.
2016. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Már most kezdj félretenni a gyereknek egyetemre!

(nehogy már olyan sötét legyen, mint a szülei, akik úgy kufircolnak, hogy az előváladék fogalmáról se hallottak)

2016. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Bocs a hejes iras hibakert nem Magyarorszagon elek es nem is ot szulettem csak veszelem a nyelvet es kb ugy irok ahogy hallok! Kicsit nezegettem a neten es tanultam de nem azert irtam ide , h a hejesirasomrol beszeljunk... Egyebkent baratnöm szerint nem volt akor pete erese! Es van egy ien huje app amin nezi alitolag rohadt pontos! Legközeleb ket gumit huzok magamra.... Mar hasznaltam gumit csak szolok az elöttemlevehöz csak ki akartuk probalni igy is.
2016. máj. 10. 10:58
 15/22 A kérdező kommentje:
Amugy! Akor mar el meselem! Reggel fel keltem ! Legalabb 3 szor voltam pisilni mielöt jött baratnöm olyan del fele. Utana le szo..ot de nem elveztem el! Es ugy raktam be! Azzal csak fel izgatott. De telleg nem tudom mar inkab varok.
2016. máj. 10. 11:04
 16/22 anonim ***** válasza:

Gumiból elég lesz egy is,

ha biztosra akarsz menni, ott a befőttes gumi, abból lehet 2

de a tutui a michlan vagy a goodyears gumi. az 100% hogy nem szakad el

2016. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Vettunk digitalis testet (clearblue) menses elött 4 nappal 99 szazalekkal megmondja, h nem terhes vagy terhes es de negativ lett! Akkor gondolom nem lesz baj. A test szerint meg az internet szerint is 1-4 nap a menses elött 99 szazalekal mutatja ki. De mar csak ketnapot kell varni

De valosinuleg megfog neki jönni aszt monja. Erdemes meg egy testet csinalni?

2016. máj. 11. 10:06
 18/22 anonim ***** válasza:

Na látom kezd megjönni az eszed

és igen ne sajnáld rá a pénz, igaz ha terhes azon már te nem segítesz, max megnyugszol és csináltass vele mégegyet.

Ha szabályos a ciklusai vannak a barátnődnek, akkor mutatja ki a teszt 97%-ban biztosra (semmi se biztos csak ami már elmúlt)

2016. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Meg egyet csinalunk a menses napjan mert mondta h neha 1 . 2 napot kesik ha stresszel vagy idegeskedik. En nem sajnalom a penszt ra semmi köze nincs ennek a penzhez! Szerencsere nem szenvedek hianyt semmiben! Csak azert nem kivant mer most meg nem vagyunk fel kesulve!:/
2016. máj. 11. 15:21
 20/22 anonim ***** válasza:
kérdező.örülök,hogy a blogokból baromi okos vagy,de hidd el a saját nagynéném sem hülye..ugyanúgy menstruált mint előtte,és nem,nem méhen kívüli terhesség volt..
2016. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!