Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire zavar szexuálisan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar szexuálisan, ha egy telt lánynak eléggé változékony a súlya?

Figyelt kérdés

Évek óta az "jojózom". Nagyon szeretek enni, és gyorsan hízom, de amikor észbekapok, elég gyorsan le szoktam adni. Akár 10-12 kilót is ingadozik a súlyom.


És az alsó határon is telt lányt képzeljetek el, a felsőn már inkább kövéret.


Mennyire zavaró ez pasiszemmel? Hogy amúgy is duci a csaj, de néha kevésbé, néha jobban? Kort is írjatok!



2016. máj. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretném, akkor ez engem nem zavarna. Max. ha Őt zavarja, akkor segítek neki...
2016. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Csatlakozom! Ha szeretem, nem zavar! De ne éljen vissza vele, továbbra is figyeljen magára, hogy ne hízzon el baromian!

2. A jojózás terheli a májat, a vesét és az epét! Veszélyes! Több odafigyeléssel kéretik lenni a saját érdekedben!

2016. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mellettem rászoknál a futásra ha nem vagy túl lusta, amúgy meg az olyan testalkatú nők tetszenek, akik amúgy kövérnek tartják magukat. :)
2016. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kover az mar zavar. Tolem jojo zhat de csak fizikailag egeszseges keretek kozott.

Egyebkent amikir tudod, hohy tobbet kivansz egyszeruen csak tobbet kell mozogni olyankor. Es vannak egeszseges de nagyon finom etelek. Erdemes azokat gogyasztani. Azok nem hizlalbak ugy.

2016. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha látható lenne, akkor zavarna.
2016. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!