Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha soha többé nem szexelhetnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha többé nem szexelhetnétek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én ugyan lány vagyok, de nemre való tekintet nélkül várom a válaszaitokat.

Nekem ez a helyzet állt elő, egy betegség miatt, de még csak 18 éves vagyok. Nem tudom, mit tehetnék :////



2016. máj. 7. 19:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

T. Vera !


Nem kell azt sajnálni, hogy nem ismered... addig örülj. Ez egy betegség helyett egy összetett állapot, de azt hiszem, azt már korábban kifejtettem, hogy mi ez pontosan.


Akik még nem szexeltek!


Szerintem nem kell elsietni. Ha olyannal vagytok, akit nagyon szerettek, higgyétek el, boldogok lesztek, és eljön az a valaki... Én 18 éves létemre elég pasival voltam már egy életre, de persze azért hiányozni fog :) Szerintem csinálom amit eddig, nem adom fel, ha nagyon fáj, akkor se, és mikor tünetmentes leszek, jobb lesz, és minden jobban megy majd :) csak bezárok egy ajtót, és kinyitok egy másikat :)

2016. máj. 7. 22:14
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem bánom hogy Még nem volt dolgom senkivel, hátradőlök és olyan jó melegség tölt el hogy nem vagyok a te helyzetedben. Nem tudom hány emberrel voltál, de ilyet mondani 18 évesen hogy egy életre elég... ez a betegség lehet egy kicsit erősre sikeredett figyelmeztetés hogy gondolkodj el. 22/F
2016. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

T.Vera, orvos vagy?

Egyébként a kérdésre válaszolva, én biztos nem bírnám...

2016. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy hogy a fenébe tudtad ezt így összeszedni? Ennyire csak egy végső stádiumos AIDSes van legyengülve. Értem én, hogy egy összetett dolog, ami egyik szervedről a másikra terjedt, de ha ennyire nem működik az immunrendszered, hogy még egy csóktól is visszajönne úgy hogy fel vagy már épülve, pláne az alsó részeidre, mit fogsz kezdeni egy megfázással? Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy ilyen betegség létezzen, de ha nekem ilyenem lenne nem az lenne a legnagyobb bajom, hogy nem tudok szexelni. Mert ilyen gyengeség mellett akkor akár egy náthába is belehalhatnál nem?
2016. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak az a baj vele, hogy ha vkinek van sebe, azt ěn megfertőzhetem, ha nekem van ěs ő meg vN vmivel fertőzve, elkaphatom. Ha năthăs vagyok nem halok meg... Csak az lehet baj ha vmi nemi jellegű fertőzést kapok, mert az Jobbulás esetěn is előhozhat egy rosszabb ăllapotot
2016. máj. 8. 01:48
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

#23: Nem vagyok orvos, csak józan paraszti ésszel... Ha ez a betegség létezne, a kérdezőnek steril szobában kellene lennie. Ott meg nem lehetne olyan eszköz, amiről írni tudna, lévén nem sterilizálható.

Igen, van olyan betegség, ami ellen a gumi sem véd (pl. a hpv), de olyan, hogy kézzel és eszközzel sem lehessen hozzáérni... és ő sem máshoz...

A kérdező itt túlozta el a meséjét. ;)

2016. máj. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26¡!¡!¡!¡!

Bizonygathatok bărmit, nem tehetek róla, ha nem hiszed el. Akkor legalább ne írj ide, mert nem segítesz semmit.


Azt, hogy kězzel nem ěrhetnek hozzám, úgy ěrtettem, hogy pl nem ujjazhat meg, vagy nem tolhatja le a torkomon az ujjăt mintha a f.s.a volna. Az eszköz alatt meg azt ěrtem h pl nem tolhatok fel egy tampont v nem hasznălhatok vibrátort/plugot mert felülfertőzhet ha pl az ěpp kiújuló herpesz hôlyagok vmeyikěből folyaděk kerül ră ěs az az eszközre amit feltolok akkor belülre is jut fertőzés ěs az sokkal rosszabb mint ami eddig volt. Fennăll a meddősěg mockązata meg a gyulladásban lěvő měhem tovăbb veszít a normális működőkěppěgęből, ellenăllókěpessěgěből ěs akkor lehet hogy azt mondják h kiveszik.... Îrtam h megölelhetek vkit ilysmik. Nem veszed ěszre h az a cěl h a hăm ill nyălkahărtya sěrültsěgěnek lehetősége miatt az ilyen jellegű felület kórokozókkal, vírusokkal, baktériumokkal való talălkozăsăt elkerüljem?

2016. máj. 8. 07:59
 28/28 anonim ***** válasza:
Keresnék egy olyan nőt, aki elfogad szex nélkül is.
2016. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!