Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha soha többé nem szexelhetnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha többé nem szexelhetnétek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én ugyan lány vagyok, de nemre való tekintet nélkül várom a válaszaitokat.

Nekem ez a helyzet állt elő, egy betegség miatt, de még csak 18 éves vagyok. Nem tudom, mit tehetnék :////



2016. máj. 7. 19:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
most se csinálom! én már elértem arra a pontra hogy nem érdekel a dolog
2016. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

kipróbálnám, ha még nem tettem, hogy ne maradjon ki az életemből

ha már kipróbáltam, élnék a további fennmaradó lehetőségekkel

2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#1 sajnálom, ha így vagy vele :(( én nagyon szerettem szexelni. egy hónap után már nagyon kínzó volt a hiánya, pedig sportolok, vannak barátaim, sok dolgot szeretek, de na, rossz nélküle...
2016. máj. 7. 20:00
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Akkor maradnék az orálnál.
2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem lehet semmilyen olyan tevékenységet végeznem, ahol valaki a nemi szerveimhez ér, vagy én az övéihez. Sem eszközzel, sem nyelvvel, sem kézzel, sem ujjal, sem mással nem érhetek hozzá senkinek a nemi szerveihez és ő sem az enyémekhez.

Sem orál, sem anál, sem az általános, semmi!

2016. máj. 7. 20:03
 6/28 anonim ***** válasza:

Sehogy, semmilyen módon?! És mi történne, ha mégis szexelnél betegség, halál?

Háááát, ha én járnék így valószínűleg kasztráltatnám magam. Mert akkor a vágy sem lenne jelen. Mert ha a vágy jelen van, de tudom, h bajom lenne, ha szexelnék akkor csak így tudom elképzelni, mert nem tudnám megállni, h ne tegyem az biztos.

2016. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ez így nekem nem sokat mond,ismerni kellene a történeted.

Egyáltalán mit jelent az ,hogy soha nem szexelhetek,mert sok formája van a testi örömöknek.21/L

2016. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Aha. Es milyen betegseg ez kedves kerdezo, hogy meg magadhoz sem nyulhatsz de meg te sem kezzel mashot?
2016. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hát gondolj bele azt a sok szexuális feszültséget/energiát, amit most párkeresésre, szexre, nőknek való megfelelésre fordítasz, valami másba fektetnéd/vezetnéd le. Munka, tanulás, sport. Milliárdos lenne az ilyen férfiak jó része.
2016. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ha hív pozitív vagy akkor sexelhetsz gumival meg vannak már gyógyszerek rá más betegséget nem tudok elképzelni
2016. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!