Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha soha többé nem szexelhetnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha többé nem szexelhetnétek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én ugyan lány vagyok, de nemre való tekintet nélkül várom a válaszaitokat.

Nekem ez a helyzet állt elő, egy betegség miatt, de még csak 18 éves vagyok. Nem tudom, mit tehetnék :////



2016. máj. 7. 19:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez kamu.
2016. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#5 Azt jelenti, amit második kommentben/válaszban írtam.

Már az érintkezés is nagyon veszélyes lehet, ha ilyen formában történik.

Mivel elkaptam egy vírust, ami ellen nem véd sem a gumi, sem más(nem fedi le ugye az egész területet, ahol összeér a két ember) és mivel az egyéb fertőzéseket a legyengül immunrendszerem miatt mikrosérüléseken át is elkaphatom, amiket nem látok, és pl egy beszakadt körömágy, vagy épp a sültkrumpli is(a szádat karcolja belül) lehet ilyen, így mindenféle ilyesfajta érintkezés kizárt. Megölelhetek vkit, pl mint az anyámat, vagy a barátaimat, de még csak egy csók sem lehet, mert ha nekik van ilyen sérülésük, én adom át, ha nekik van vmilyen betegségük, tuti h én megkapom.

2016. máj. 7. 20:09
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez a vírus?
2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

aha szoval AIDS vagy ?:O

Talan vibrator jo megoldas lehetne...

2016. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok AIDS-es, sem HIV pozitív.


Egy herpesznek induló vírus volt, ami nagyon legyengítette az immunrendszeremet. Tampont sem használhatok, bármíly undorítónak érzem a betétet... nehogy felülfertőzzem magam.

Semmilyen behatolás nem lehetséges. A legyengült immunrendszerem miatt bakteriális úton, vélhetően közösülés során kaptam egy jó kis hólyaghurutot, egy gyulladást, ami mostanra sem szűnt meg, lassan 1 éve tart, fel.fel bukkanva, és mostanra gyulladásba hozta a méhemet, a petefészkeimet, a veséimet és ugye a hólyagom is be van gyulladva. Az egész hátam fáj e miatt, ahogy sugárzik a fájdalom. Nem tudok rendesen állni sokszor, meggörnyedek, nem tudok rendesen futni, sportolni a gyulladás miatt... rengeteg idő mire tünetmentesítik(minimum 6 hónap míg hatni kezdenek a gyógyszerek ha jót találnak el...) és utána is tilos lesz minden nemi érintkezés, mert azoktól újra előjöhet

ÉS MÉG MINDIG LÁNY VAGYOK!!!

2016. máj. 7. 20:17
 16/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én kipróbálnám magam rengeteg dologba. Pl festés, költészet, lehet blogolnék a hobbimról.

De a rajz, festés, kombó mindenképp a menekülési útvonalam lenne! (mert nekem ezek nagyon fekszenek)

2016. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, most se akarok szexelni. De annak aki akar annak elég szar lehet:S 19l
2016. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
A szexen kívül bármit, amihez kedvem van.
2016. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%
Sorry, de ilyen betegség nem létezik!
2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem kellettem senkinek szűz vagyok, és szerintem már nem is fogok.
2016. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!