Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyakoribb onkielegitestol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoribb onkielegitestol lehet-e egyszerubben elerni az orgazmust? Es mit lehet tenni a masik problemammal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez eljutnom az orgazmusig (huvelyi egyalatalan nem ment meg), pedig nem gorcsolok rajta, csak elvezem. A csiklom nagyon erzekeny, ezert altalaban csak bugyin keresztul sikerul kezzel is kielegitenie, mashogy nem. (Magamnak sem megy ha nincs az csiklom es az izgato targy/ujjam kozott valami gat, mert egyszeruen tul erzekeny es nem esik jol.) Mit lehet ezzel tenni? Illetve a kerdesem masodik fele:

Probaltam minel kevesebbszer magamhoz nyulni mielott a parommal egyutt lehetunk (pl. 4 napig semmi), de nem lett elvezetesebb az egyuttlet. Ha mindennap (akar tobbszor is, ha jol esik) kielegitem magam akkor konnyebb lesz elernem vele is az orgazmust? (csikloi) Vele nincsen baj, de nem regiben kezdtunk szexualisan aktivak lenni, elotte is gyakran vegeztem onkielegitest, kivanom is ot is, azt is, hogy olykor magamhoz nyuljak (van mikor napokig nem, van mikor egy nap 2-3szor is). (lany, 18)


2008. szept. 23. 00:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egy-két hétig ne csinálj semmit se egyedül se a barátoddal aztán utána pedig nagyon óvatosan kezdjetek neki, szerintem elmúlik az érzékenység. aztán majd meglátjuk mi lesz..
2008. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha neked simán megy ésmég nedves is vagy, akkor nemlehet h eccerűen csak a párod csinál vmit rosszul?

voltmár ilyen élményem, h nemvolt éppen kellemes az ahogyan csinálta, utána megmár annyira érzékeny lett, hogy már akárhogy csinálta se volt jó. később helyrejött

2008. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: ez lehetseges, de bugyin keresztul elvezem amit csinal, akkor nelkule miert nem?:S Es mit lehet tenni? Szeretem ot nagyon.
2008. szept. 27. 14:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el dokihoz, az úgysem árt, ha már élsz szexuális életet. Vagy egy kis anatómiai képek tanulmányozásával megállapíthatnád, h. pontosan hol is vagy érzékeny. Vagy próbálja meg a nyelvével csinálni gyengéden, mert az puha és nedves és nem is erős.
2008. szept. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!