Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gyakoribb onkielegitestol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoribb onkielegitestol lehet-e egyszerubben elerni az orgazmust? Es mit lehet tenni a masik problemammal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez eljutnom az orgazmusig (huvelyi egyalatalan nem ment meg), pedig nem gorcsolok rajta, csak elvezem. A csiklom nagyon erzekeny, ezert altalaban csak bugyin keresztul sikerul kezzel is kielegitenie, mashogy nem. (Magamnak sem megy ha nincs az csiklom es az izgato targy/ujjam kozott valami gat, mert egyszeruen tul erzekeny es nem esik jol.) Mit lehet ezzel tenni? Illetve a kerdesem masodik fele:

Probaltam minel kevesebbszer magamhoz nyulni mielott a parommal egyutt lehetunk (pl. 4 napig semmi), de nem lett elvezetesebb az egyuttlet. Ha mindennap (akar tobbszor is, ha jol esik) kielegitem magam akkor konnyebb lesz elernem vele is az orgazmust? (csikloi) Vele nincsen baj, de nem regiben kezdtunk szexualisan aktivak lenni, elotte is gyakran vegeztem onkielegitest, kivanom is ot is, azt is, hogy olykor magamhoz nyuljak (van mikor napokig nem, van mikor egy nap 2-3szor is). (lany, 18)


2008. szept. 23. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Minnél többször nyúlsz magadhoz, annál nehezebben sikerül elélvezned. csodálom, hogy ezt még nem tapasztaltad, ha ennyiszer csinálod magadnak..
2008. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

xtem a csiklod csak az elejen es a vegen tul erzekeny. ha tulteszed magad az elson,utana nagyon jo lesz :) vard meg mig jobban beindulsz. es mindig legyen jo nedves amivel hozzaersz, maskepp tenyleg faj mert a csiklo teste enyhen erdes es a huvelytol elteroen nincsenek sajat valadektermelo mirigyei.

ami a hivelyi orgazmust illeti...fiatalabb lanyoknal alt. nincs. a baratod probaljon ugy ujjazni h a derekad ala teszi a labat vagy 1 parnat h jo magasan legyen,a fejed engedd nyugodtan hatra. ugy xtem konnyebb elerni.

2008. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

El tudok menni siman is (bugyi nelkul), csak ugy nehezebb. Es gyakrabb onkielegites alatt nem azt ertettem, hogy az utana levo par oraban lennek egyutt a baratommal.(Hanem pl masnap, 2 napra ra, stb)

A kerdest azert tettem fel, mert olvastam valahol, hogy egy lany nem tud elmenni, es ezert javasoljak az onkielegitest, hogy megismerje a testet. Ezert azt gondoltam, ha annyiszor csinalom, ahanyszor megkivanom, talan megvaltozhat ez a baratommal nehezen megyek el (+ erzekenyseg) dolog.

2008. szept. 23. 12:26
 4/14 anonim ***** válasza:
de hh érzékeny? fáj vagy mi?
2008. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igen, szokták javasolni az önkielégítést h megismerje a testét, de mituán megismerte és rájött h ez jó, azután elkezd egyre többet foglalkozni magával, és a végén ott tart h szinte márcsak úgy tud elmenni ahogyan magának csinálja, ahogyan megszokta magától, ésha más nemúgy csinálja akkor nehéz lesz.

szóval ha minél többször csinálod egyáltalán nemlesz könnyebb vele az orgazmus. én azt javaslom h szokjatok rá arra h ezentúl csak ő csinálja neked.

előbb utóbb rutinos lesz, rájön ő is h mi a jó és hogyan jó neked, de ehhez azkell h segíts neki.

ha pedig kellőképpen nedves vagy, csiklódnál is, akkor nemtudom hogylehet ennyire érzékeny. próbálj meg előbb te gyengédebben hozzáérni, és a sok nedvesség tényleg nagyon fontos ilyenkor.

de azis lehet h mivel bugyin keresztül csináljátok és elég gyakran ahogy olvasom, a sok dörzsöléstől lehet h nemépp kellemes ha hozzáérnek

sztem szüneteltesd kicsit a dolgot, kb 1 hétig, aztán próbáld meg te magadnak, de ne bugyin keresztül, hanem gyengén mondjuk az újhegyeddel simogatni vagy ahogy jólesik, és a sok nedvességre pedig figyelj oda, mert úgy nemfog rosszul esni

2008. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Letezik olyan, hogy tul erzekeny. Megpedig azzal jar, hogy csak csiklandos erzes, es nem pedig jo, mint egy friss seb, amit piszkalsz, csak ez nem fajo, hanem egyszeruen kellemetlen. A kidorzsolest pedig nem hinnem.
2008. szept. 23. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:

a friss seb nem csiklandós, ha piszkálod...:)

akkor marad az h nem elég nedves


de ami lényeg, hogyha gyakrabban csinálod magadnak, attól nemfog jobban menni a pároddal. erre vmi más megoldás kéne

2008. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eleg nedves szokott lenni :S Nem tudom, miert lehet ez es mit csinaljak.
2008. szept. 24. 21:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindigis ilyen érzékeny voltál vagy csak mostanában?
2008. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem reg kezdtem el szexualis eletet elni, par honapja, elotte nem volt semmifele ilyen elmenyem, de magamnak evek ota csinalom, es ugy nincs probelmam.
2008. szept. 26. 01:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!