Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 hetes szültem, a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hetes szültem, a párom nagyon be van már izgulva rám szegénykém, én is de nagyon. Egy hét mulva már szeretkezhetünk?

Figyelt kérdés
Mert nagyon félek ha nem akkor esetleg megcsal!
2008. szept. 19. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
elvileg hat hét.hallottam olyat aki 4 hét uán lefeküdt a párjával igaz fáj is a hasa utána..próbálkozni lehet.Max ha nem megy,van kezetek meg szátok.....:)szóval érted!!
2008. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ó hát még szép hogy értem!!

Köccike

2008. szept. 19. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Csak nem csal már meg, milyen dolog már ez! Egyszer egy haverom hasonló helyzetben fontolgatta, hogy megcsalja a feleségét, én meg iszonyúan leteremtettem, hogy hogy képzeli, a felesége mekkora "terhet viselt,", mekkora áldozatot hozott a fájdalmas szüléssel és az utána levő kellemetlenségekkel a közös gyermek érdekében, ő meg ennyit nem bír ki, hogy előtte-utána 6 hétig nincs szex! (Aki egyedülálló sokkal többet kibír, nem ebben halnak az emberek!) Van két keze, meg egy feje, amivel gondolkodjon, meg egy lelkiismerete, meg egy szíve, amivel igazán a feleségét szereti!

Hazakullogott a feleségéhez, és örül a fiának. 6 hét után szeretkeztek, boldogok mindhárman. :)

2008. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
hm... Nekem ez furcsa... hogy ha nem, akkor megcsal... :S miért csalna meg, ha most született egy gyönyörű kisbabátok és ugye azért van a baba is, mert szeretitek egymást és családot alapítottatok? szerintem ha megcsal, akkor egy rohadék, már ne is haragudj, Te hordtad ki a babát, akit elvileg ő is akart, Te szenvedtél meg érte... Ezt neki is meg kell értenie, hogy még fájna Neked, vagy rossz lenne, ha szexelnétek... na mindegy... amugy nem szültem még, és fiatal is vagyok hozzá ( bár kinek mi a fiatal) szoval tanácsot nem tudok adni.. Nekem csak ennyi hozzászólásom volt.
2008. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat neked is!!

Mondjuk nagyon szeretjük egymást ,és büszke rám hogy ilyen szép babót szültem neki és a szülést is kibírtam amikor annyira féltem tőle!!

2008. szept. 19. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig nem lehet!

Én egyszerűen úgy oldottam meg,hogy kielégítettem,akár minden nap,ezért nem csalhat meg.

Én szülés után 8 hónapig képtelen voltam a normális szexre,de kezem meg szám van.

Ne kockáztass,mert nagy baj lehet abból ha nem várod ki a hat hetet(vérzés,fertőzés,megsérül a méhed).

2008. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hála istennek jövő héten leszek hat hete hogy szültem.

De megmondom őszintén kicsit félek az eslő ˇszextőlˇˇ

2008. szept. 19. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod kényeztetése jó ötlet, főleg ha a szó szoros értelemben vett aktustól még félsz, de annyit hozzátennék, hogy a kölcsönösség e téren biztos nem fog Neked fájni vagy ártani! Úgy igazságos!!! :)
2008. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a csiklód nem sérülhetett meg a szülésben! :D
2008. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Az az igazság, hogy elvileg a 6 hét leteltével szexelhettek, a kntroll után, de mindenki azt mondja hogy az első pár alkalom a nőnél annyira fáj, mintha a szüzességét veszitené el. :(
2008. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!