Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetente hányszor szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente hányszor szexelni normális egy hosszú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.7 éve vagyok együtt a barátommal, ebből egy 9 hónapot külön töltöttünk, hogy kiéljük magunkat. Aztán valahogy újra összekerültünk.

Mert az a baj, hogy a barátom sokkal többször kívánja (mondjuk állandóan), mint én. Ami alapvetően jó, hogy ő ennyire kíván (vagy a szexet) csak neki ez már kevésbé jó. Hogy sosem én kezdeményezek, meg nincs benne spontaneitás. Ilyesmiket mond. Hozzá kell tenni, hoyg azért is furi a helyzet, mert amikor meg van szex (heti 1-2), akkor viszont nagyon jó. változatos, összhangos, igazi szex. De mégsem kívánom mondjuk minden nap (magát a szexet). Hogy van ez?


2008. szept. 19. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 és fél éves kapcsolatban heti 3-4 alkalommal kívántam a szexet. Mindennap azért sztem sok egy kicsit, dehát kinek mennyi a normális. Én heti 3-4-re vagyok "beállva". (28é lány)
2008. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a minőség, és nem a mennyiség a mérvadó, de szexmániás barátom ráébresztett, hogy a gyakoriság nem feltétlenül megy a minőség rovására. ...Azt, hogy soha nem én kezdeményezek, én is "megkaptm". Jópofák azért, hogy lenne időd, alkalmad kezdeményezni, ha minden nap "letámad"? De nézd meg, mások mit panaszkodnak 5-10 éves kapcsolat után - én azt mondom, majd kiegyeztek, és nagyobb bajod soha ne legyen! :)
2008. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A heti 1 ugyanúgy normális, mint a napi 1. A gond nem is az, hogy nem normális, hanem hogy annyira különbözőek az igényeitek. Lehet, hogy keres magának pótlékot. (Egyéniségfüggő, hogy melyik férfi hogy reagálja le.)

A megoldásra nincs tippem. Talán csak annyi, hogy igény szerint, akár naponta kézzel vagy szájjal 10 perc alatt lerendezed, hogy legalább ilyen szempontból ne érezze magát rosszul.

2008. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszadó utolsó mondata tényleg a megoldás... sok szerencsét. puszi. (fiú)
2008. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi 6 éve vagyunk együtt.nekem elkezdeni nincs kedvem.ha már bennevagyok akkor már jó.a párom minden másnap kívánná,én inkább 3naponta.ezért ki szoktam máshogy elégíteni.
2008. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok, a párom 28, 7 éve vagyunk együtt. Igaz, jelenleg babát várunk, így ritkultak az együttlétek, de előtte sem mondhatnám, hogy sokat voltunk együtt. Átlagosan úgy hetente 1X. Szerintem nem a mennysiég, hanem a minőség a lényeg.

21 hetes kismama

2008. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A "lerendezéssel" nem értek egyet, ez degradálja a pasit is - automatává, vagy olyan géppé, melyből mintha valami szelepen keresztül naponta ki kellene engedni a gőzt, különben felrobban - meg Téged is, mert ezzel szolgáltatóvá süllyedsz - "tanulás, kipipálva, házimunka Rád eső része, kipipálva, megetetni a kutyát, kipipálva, kiverni a pasim farkát, kipipálva, na mehetek aludni/tv-t nézni" - ugye milyen kiábrándító?!

Próbáljátok összehangolni az igényeiteket, Te is hagyd magad elcsábítani, ha épp nincs kedved a dologhoz - de a pasod is értse meg, hogy ha tegnap is dugtatok, akkor azért több izgatásra van szükséged - de közben úgyis kedvet kapsz, de ő is értse meg, ha egyszer tényleg nem akarod.

2008. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 17évesek vagyunk a barátommal és fél éve vagyunk együtt és olyan heti 2-3-4alkalom van :) Mondjuk, ha nem tudjuk összehozni így nálunk az sem baj, szépen kivárja és akkor is nagyon szenvedélyes :) Szerintem sem kell ilyen kipipálós dolog,ha van kedvetek hozzá csináljátok ha ne akkor ne mert akkor monoton lesz, tényleg gépies :S
2008. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon!annyira fején találtad a szöget ezzel: hogy nincs is időm kezdeményezni, mert ő mindig megteszi! mostanában nem, mert ezt már én is mondtam neki, de akkor is: az agyam tudja, hogy csak azért nem kezdeményez, mert várja, hogy én fogok, és akkor már olyan eröltetett..ez a másik baj, túl sokat agyalok talán. de nem tudok mit csinálni ilyen vagyok. tegnap nagy sírások közepette odáig jutottunk, hogy lehet, h külön folytatjuk (együtt lakunk)..lehet, hogy szakemberhez kéne fordulni? szexuálpszichológushoz.ismer valaki jót?
2008. szept. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!