Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éves párkapcsolatban lévők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves párkapcsolatban lévők hányszor sexelnek hetente? Hogyan dobhatnám fel a sex. életünket?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást a párommal, de nem igényli már a sexet annyiszor mint én. Persze ennyi idő után már a vágyak nem olyanok mint az elején. De engem zavar,és szeretném feldobni,izgalmasabbá tenni.Tudtok nekem ötleteket adni,hogyan dobhatnám fel a sex.életünket?Már kifogytam belőlük.
2008. szept. 11. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

csald meg. az TUTI feldobja.

de gondolkoz el azon hogy még 6évet kell majd szexelned, micsoda unalom lesz. mert annyi új ötlet nincsen.

2008. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Az első hozzászóláshoz, inkább nem fűznék semmit....

Mi csak 2 éve vagyunk együtt...de vannak napok, mikor minden nap szeretkezünk, de van akár 1 hét szünet is....ezzel szerintem nincs probléma...És mivel lehet feldobni?? Mi vettünk "játékokat": bilincs, vibrátor..Szexi fehérnemű...és van más hely is a szexre, mint a hitvesi ágy:) Mi elég nyitottak vagyunk, és teljes a bizalmunk egymás iránt, így voltunk már 3-asban..és néha-néha elmegyünk swingerklubba....nekünk így tökéletes...remélem tudtam segíteni...

2008. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
A második hozzászóláshoz, inkább nem fűznék semmit....
2008. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
játszátok el hogy te prosti vagy és ő a stricid . és az út szélén várnád a klieneseket.
2008. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Már elnézést, de...

Az első válaszadónak valószínűleg komoly etikai torzulásai vannak. Nem tudom honnan veszi, hogy a megcsalás feldobja a pár szexuális életét. Mivel 90%, hogy inkább megöli. Sőt viszi magával az egész párkapcsolatot is.


Kérdésre válaszolva:

Páronként változik, hogy mivel lehet, de jó ötlet lehet a szerepjáték, helyszínváltoztatás, és bármi ami egyikőtöknek sincs ellenére. Szerelemben mindent szabad. :)

2008. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző kommenteket nem éppen egyetértéssel olvasva, annyit fűznék a dologhoz, hogy szerintem semmi olyat ne tégy, amire nem vágysz Te is, és amit a lelked mélyén, őszintén nem helyeselsz! (erkölcsileg, stb.) Csak azért, mert szerinted a férjed izgatónak találná, ne tégy olyat, ami nem illik a személyiségedhez, az értékrendedhez, mert nem lesz jó!!! És főleg a hatás sem garantált.

Szerintem eleve gáz, ha egy kapcsolatot csak szexuális segédeszközök használatával, vagy 3. bevonásával "lehet" feldobni -ismeretségi körömben akik ezt kipróbálták, azoknak pl. ettől nem lett jobb a kapcsolatuk, és nem mentette meg őket a szakítástól az efféle kísérletezés.

Az odafigyelés, kisebb-nagyobb meglepetések, sok közös élmény, programok, akár egy utazás (nem is kell messzire, drágán) többet segíthetnek.

2008. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerepjátékot a pasik imádják. egyébként mi lassan 4 éve vagyunk együtt, pont olyan a szex.életünk, mint az elején. Ennek szerintem az az oka, hogy mi egész héten alig látjuk egymást, és heti 1 max 2 szer szeretkezünk...

Tanácsom: éheztesd, és ingereld egy kicsit már 3-4 nappal az aktus előtt (mint ahogy szeretnéd). Pajzán sms-el e-maillel, akár társaságban 1-2 fülbe súgott szóval (de ne azt, h kívánlak), feltűnően szexi bugyiban (vagy anélkül) fürdés után szerelmed előtt pucsítva történő törülköző/kulcs keresés... ha fiú vagy, vedd fel szerelmed tangáját... :) vagy végy erre a célra egyet.

2008. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2008. szept. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!