Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csokolozak? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csokolozak? Hogy tetszedjen a barátnömmnek? és milyen érzés?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mielőtt bárhogy is csókoloznál, tanulj meg helyesen írni.. nem lesz egy hátrány!
2008. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A csók nagyon jó érzés, nagyon finom. :) Hogy hogyan csináld? Rá fogsz jönni, jön az magától. :)
2008. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%

mi hiaba magyarazzuk neked hogy te hogyan csinald mert az nem lessz akkor az igazii majd meglatod te azt hogy kell . jon magatol



ja es sok sikert hozza

2008. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majd rájössz magadról. Én is rájöttem. ne izgulj. Csak bártan és menni fog magától majd meglátod. Elsönek nem hittem benne de aztán... :D szia
2008. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress vissza itt: már többször le van írva.

Az, hogy milyen érzés az első, leírhatatlan...

2008. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést naponta fölteszik, bár igaz, gyakori kérdések, csak ne ugyanaz a 10 kérdés legyen már naponta :P
2008. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be ha a fiú vegyít, úgy értem nem csak nyelvtekergetés van hanem változatos abban a pár pillanatban.Hol összeér a szánk teljesen, hol nem -ez a levergővétel miatt jó-Van,hogy az ajkakat csókoljuk pusziljuk, én a fölsőt szeretem, de sajnos sokszor szúr erre ügyelj, hogy légy puha bajuszügyileg mert a lány ajka kipattoghat és másnap nem szép látvány...szemcsukva!Aztán ölelés, homlok összeér vagy orrok összeérnek piszejáték...ajjjh
2009. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Növessz bajszot, az bejön a kis szörnyikéknek. Arról nem is beszélve, hogy finoman csiklandozza a morphicus teleolonomicust (a kis barázda a nyelved közepén), ami hatalmas kéjérzetet vált ki szinte minden emberi lényből, aki ezen a szánalmas sárgolyón éldegél.

55/F

2010. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!