Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostik tényleg élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik tényleg élvezik a szexet vagy már ez olyan dolog nekik mint a kaja?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon hogy mien is volna naponta egypár menet, és nem sokáig birnám.
2008. aug. 26. 12:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nem undoritó. ha közben nem fekszik össze mással, amig együtt vagyunk, akkor nincs baj az előéletével. de egy "rendes" nőtől sem tűrném el, hogy megcsaljon.


nem vagyok ronda, csak szerelmes vagyok egy csajba, akivel már nem lehetek együtt, és amig vannak iránta érzelmeim, addig nem akarok új kapcsolatba kezdeni, viszont a szexre is van igényem. és most lehet, hogy ki fogsz röhögni, de én erkölcsösebbnek tartom azt, hogy elmegyek egy lányhoz, és fizetek, minthogy egy szórakozóhelyen felszedjek egy lányt, csak "azért".


(azért erkölcsösebb, mert nem csapjuk be egymást, mindketten tudjuk, hogy itt nem érzelmekről van szó.)

2008. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
Lehet ebben igazad van.De én nem vennék el egy prostit soha sem!Jó lehet hogy egy tiszteséges nö is fére mehet,de egy prostinál nagyobb az esély.Hidd el jobb ha elfelejted az ilyen nök nem fognak mellttted lenni csak addig mig pénzeli öket valaki.Erre van két példám is ,de ez családi dolog unokattesoim..
2008. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
tekintve, hogy az egyik állandó csaj, akihez járok, azért űzi az ipart, hogy az egyetemi tanulmányait tudja fizetni, és utána a tanult szakmájában belül dolgozzon, pont azért, hogy ne függjön egy pasitól se, meglehetős kételyekkel viseltetek az iránt, hogy az összes "ilyen" nő olyan lenne, mint ami a rokonságodban előfordul. nem célom, hogy mindenáron volt prostit vegyek el, de ha történetesen ez volt a szakmája, csak ezért nem fogom elitélni. de ez most tényleg végszó, mennem kell, ha nagyon akarod még folytatni, küldj mailt.
2008. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%
És más csaj mért nem csinálja ezt?Más kitudja fizetni a tanulmányait tiszteséges munkából is?
2008. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
Rengeteg csaj csinálja ezt, nem csak ő.
2008. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológián vagyok első éves, amióta eszem tudom az foglalkoztat a legjobban, hogy egy lány miért kényszerül ilyen dolgokra! Mindig mindenkit probálok megérteni, hiszen egyszer ez lesz a munkám, de valahogy nehéz elfogadnom, hogy egy lány a testét árulja a pénz miatt! Nem akarom elítélni öket, csupán megérteni és úgy látom te eléggé közel állsz hozzájuk, ne vedd rossz néven!
2008. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%

nem vettem rossz néven. gondolom, nem úgy értetted a "közel állok"-ot, hogy egy nap én is feladok magamról egy hirdetést :D


azt nem mondanám, hogy azért annyira nagyon közel állnék hozzájuk, mert ha beszélgetünk is szex után, általában az ő magánéletükre nem szoktunk kitérni, és azt sem szoktam megkérdezni, hogy mi vitte őket rá, hogy ezt csinálják. persze a nagy többségnél jobban ismerem őket, és nem tartom őket csak a foglalkozásuk miatt kevesebbre, mint bármely más embert.


van egy elég jó blog is erről: qpec.blog.hu itt utánaolvashatsz dolgoknak, ha tényleg érdekel a téma, itt elég sok infót szerezhetsz a férfilélekről is.

2008. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
90%
(nem az én saját blogom, még mielőtt valaki megvádolna azzal, hogy igy akarom népszerűsiteni)
2008. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!