Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostik tényleg élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik tényleg élvezik a szexet vagy már ez olyan dolog nekik mint a kaja?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon hogy mien is volna naponta egypár menet, és nem sokáig birnám.
2008. aug. 26. 12:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

"És összintén ha tényleg szerelmes lenétek egy ilyen csajba ,egy kicst sem undorodnátok atól hogy ö mindenféle pasival együtt volt?A másik ha valaki ezzel foglalkozott valamikor például,szerintetek nem fog fére menni?Mert szerintem igen.Én semmi pénzért nem árulnám magam,inkább valami tiszteséges munkát végzek!Ja és azt ne mondja senki hogy nem élvezik..,mert külömben nem csinálnák csupán csak a pénzért.Tuti élvezik ha nem is mondják.Külömben minden csaj lehetne kurva!Csak valaki rosszul töle ,és más munkát válall."


szerintem te még életben nem voltál örömlánynál. ami persze nem baj, csak ne gondold, hogy akkor pontos diagnózist állitasz ki róluk.


ha én szerelmes lennék egy csajba, akkor nem számitana, hogy előttem miket csinált, az a fontos, hogy amig együtt vagyunk, addig mit tesz. és szerintem pont azért kisebb az esélye, hogy félrelép, mert előtte kurva volt (bár nem szeretem ezt a szót), és jobban tudja értékelni az olyan pasit, aki őt teljesen elfogadja.

pedig tényleg nem élvezik minden esetben, akár hiszed, akár nem. pénzért csinálják. és igazad van, a legtöbb csaj lehetne kurva. csak van, akinek van más választása is, van, akinek meg nincs. meg van, aki úgy dönt, hogy lehetne más is, de pár év alatt meg szeretné keresni a saját lakásra/házra való pénzét, és utánta "tisztességesen" akar élni.

2008. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%
De pont azért menne fére mert az ilyeneknek benne van a vérükben.Külömben nem csinálnák!Ha én nem akarok valamit tuti nem lenne aza pént amiért megteném.Undoritó fújj.
2008. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

"De pont azért menne fére mert az ilyeneknek benne van a vérükben."


tudod, én szoktam olvasgatni gyerekvállalós, szülős topikot is, mert érdekel a dolog, fel szeretnék készülni a majdani apaságomra. hozzászólni ott nem szoktam, mivel még nem értek hozzá, és ha olyan dolgokról mondanék véleményt, amiről saját tapasztalatom nincsen, akkor csak magamból csinálnék hülyét. csak mondom.

2008. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%
De van a rokonságomban egy ilyen valaki.Öszintén szerinted ha egy ilyen nö lenne a fleséged,és mondjuk nem dolgoznál vagy akármi történe neadj isten,szerinted veled lenne?Tuti nem AZ ILYEN KURVÁKAT SOK PÉNZ KELL ELTARTANI!Ha nem lesz pénzed mehetsz a levesbe nála!Ja és ne légy olyan bunkó hogy megismételed a válaszomat,köszi.
2008. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
Pont azért mert a pénzért csinálnak mindent tehát tuti veled is csak a pénzedért lennének,vagy hogy eltartsd öt.Mert aki egyszer a pasikból élt,az abból is fog nagyon okos!Hiddel!
2008. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
29%
Amugy meg lehet lakást tiszteséges uton hitelböl is venni!Mi is igy vettük.Lehet találni tiszteséges munkát is.Most kébzeld el ha nagy lesz a gyerek és cukolják a suliban az anya mulja véget akár kiis utalhatják.Bár az ilyen nöknek inkább ne legyen gyereke egy se!Szegény gyerek..
2008. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

idéztem tőled (hogy lásd, melyik részére akarok válaszolni a kommentednek), nem megismételtem a válaszodat. nem ugyanaz.


olyan ember van a családodban, aki korábban kurva volt, és most is azt csinálja? vagy csak olyan nő, aki mindig a pénzes pasikra ment rá, és most is eltartatja magát? mert ez nem derült ki.


meg érdekes szófordulat tőled ez az "ilyen nő" is. szerinted minden örömlány ugyanolyan? mindenről ugyanúgy gondolkozik az összes? azt se értem, miért ne lehetne gyereke. nem kell a gyerek fejére irni, mivel foglalkozott anno az anyja, és kész.

2008. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
33%
na jó nézd, fejezzük ezt be szerintem. te lenézed ezeket a nőket, én meg nem találok semmi kivetnivalót a foglalkozásukban, maradjunk ennyiben.
2008. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
OK.Én csak azt nem értem hogy lehet egy ilyen nöbe beleszereni?Pont a multja véget(nem undoritó szerinted összintén hogy kitudja kivel nem volt) meg az miatt hogy a pénzért csinálta érted?
2008. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Vagy olyan ronda vagy hogy ingyen nem kapsz nöt?Csak pénzért?Akkor márt értem mért érnéd be egy ilyen feleségel is..
2008. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!