Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostik tényleg élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik tényleg élvezik a szexet vagy már ez olyan dolog nekik mint a kaja?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon hogy mien is volna naponta egypár menet, és nem sokáig birnám.
2008. aug. 26. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Munkaként fogják fel, ennyi. A pénzről szól az egész, meg az azért nyújtott szolgáltatásról. Egyik fél sem ringatja magát álomvilágba.
2008. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
sztem nem élvezik...gondolj bele, minden menet mással, olyannal is aki nagyon nem jön be? én 100% h nem tudnám élvezni!
2008. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kössz. Tökéletes példa: Szia Gyuri vagyok.Megoldható hogy ne fürgyé le? Hát ez tényleg nem nagy eset.
2008. aug. 26. 12:31
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

na, most lehet jönnek majd a virtuális kövek, de én járok "olyan" lányokhoz. a legtöbbjük nem kifejezetten élvezi ugyan, de a partner normális, akkor képes számukra is kellemessé tenni az együttlétet.


viszont ha valakinél már törzsvendég vagy, tisztelettel bánsz vele, nem pedig kilóra megvett húsáru módjára, (tán még kis ajándékot is viszel), valamennyire összehangolódtok mind szexuálisan, mind lelkileg, akkor igenis tudják ők is élvezni a dolgot.


de nagy általánosságban, a napi 3-5 vendéget nem különösebben élvezik (de nem is fáj nekik), munkának tekintik.

2008. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Részemről nem lessz megkövezés.Nem érezted még úgy hogy érzelmileg is kötödsz a csajhoz? örülnékaz áraknak is.
2008. aug. 26. 12:47
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

árakat nem irok, mindenkinél másak, extráktól függően is; arra vannak más fórumok.


jelenleg 3 lányhoz járok rendszeresen, és természetes, hogy lelki kötődés is kialakul. de az egyik csajt a 3ból már egyre kevesebbet látogatom, pont azért, mert a kelleténél jobban kötődök hozzá.

2008. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ismerősöm kamionos, járt ki Romániába fuvarozni, és ott rendszeresen vendége volt egy kis fiatal prosti lánynak. Addig-addig járt vissza hozzá, hogy egyszer megkérte a kezét, elhozta M.o-ra és feleségül vette. Már gyerkőcük is született, és normálisan élnek, mert itthon senkinek nem mondták meg, hogy mivel foglalkozott régen a lány. Szóval ilyen is van!
2008. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

ez annyira nem meglepő, mint gondolnád, elég sok lány azért hagyja abba az ipart, mert az egyik kuncsafttal több is kialakul.


egyébként belegondoltam, ha eközül a 3 lány közül bármelyik felajánlaná, hogy abbahagyná miattam a "munkát", lehet belemennék. az biztos, hogy az előélete nem zavarna.

2008. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy méég ilyen is van.
2008. aug. 26. 13:53
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
És összintén ha tényleg szerelmes lenétek egy ilyen csajba ,egy kicst sem undorodnátok atól hogy ö mindenféle pasival együtt volt?A másik ha valaki ezzel foglalkozott valamikor például,szerintetek nem fog fére menni?Mert szerintem igen.Én semmi pénzért nem árulnám magam,inkább valami tiszteséges munkát végzek!Ja és azt ne mondja senki hogy nem élvezik..,mert külömben nem csinálnák csupán csak a pénzért.Tuti élvezik ha nem is mondják.Külömben minden csaj lehetne kurva!Csak valaki rosszul töle ,és más munkát válall.
2008. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!