Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert hanyagol a baratnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hanyagol a baratnom, mikor megvan neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos egy picit banatos wagyok, ill. gondolom, hogy meg tapasztalatlan sok dologban. En 19 wagyok, a baratnom, meg 17. mikor megwan neki, akkor nem gondol ram ilyen teren, es ez picit rosszul esik... Szeretkezesnel nem szereti ha elmegyek benne, ezert wagy elotte, wagy utana magammal jatszok. Mig ot kielegitem. Nagyon ritkan nyul hozzam magatol... Ez szamomra fura. De nem akarom megbantani, csak jol esne, ha az a torodes amit neki nyujtok, wiszonozna. En hajok mindenre ami jol esik neki.

Meg is megbantwa erzem magamat azert, mert neki is, es magamnak is, en okozok oromot. Koszonom a valaszokat, bocsi az ekezetekert, telorol irtam! :)


2008. aug. 15. 21:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hehe! Jól wan akkor, walszeg nem esik neked, le, hogy mobilról gyorsabb 'w'-vel írni, na sebaly... A hülyeség látom megy... Ne haragudj de nem a tanultságod látszik rajtad...
2008. aug. 16. 08:30
 22/29 anonim ***** válasza:
hmm...fura amiket irtok. az en csajom menzesz alatt sokkal kivanosabb mint maskor, mondjuk az is igaz, hogy kulonben is perverzebb atlagnal:D
2008. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Akkor még csak nem forrot ki a dolog rendesen, wagy kritikus önmagáwal szemben... Majd megoldjuk. Majd még jöwök témázgatni. Pás
2008. aug. 16. 09:03
 24/29 anonim válasza:
Szerintem semmi különös nincs abban, ha egy lány akkor is foglalkozik a barátjával, amikor megvan neki.. Az én barátnőm is csinálja, és nem kellett rá kérnem, nem is céloztam rá, mert nem akartam paraszt lenni, azt mondja, h "attól még, h nekem nem lehet, téged miért fosztanálak meg a jótól?" és kész, ennyi. Amikor elmulik, majd visszaadom, és mindketten boldogok vagyunk:)
2008. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
hagyd ott. biztosan kihasznál téged. irnám hogy a szemét picsa, de nem igy van, csak nem téged szeret/hanem a pénzed,biztonságot meg mindent megadsz neki azért. hagy el őt 1 évre és ha visszavár 20másik nő után akkor fogad vissza.
2008. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hm..érdekes téma...nem szereti ha benne mész el...lehet undorítónak tartja?..de akkor hogyhogy szed tablettát?...esetleg fel lehet ajánlani neki, hogy elmentek utána együtt zuhanyozni..namár ha lehet...menzi alatt én speciel sokkal jobban kívánom a barátom..hülye hormonok:p..de nem vagyok híve az ilyenkori szeretkezésnek. Viszont én is írhattam volna azt, amit fentebb vki:"attól, hogy nekem nem lehet..." Valamint a lányt is lehet felül simogatni. Ilyenkor én sem szeretem ha lent matat:) A többi részét azonban valóban vele kéne tisztázni. Ha szeretitek egymást, nem lesz belőle gond. Lehet cikinek érzi a fennálló problémáját. Anno nekem is volt valami, amit nem mertem elmondani barátomnak, mert Úristen, kigúnyol, elhagy, stb../tudom, hülye voltam:p..de kezdő voltam, szintén 17éves/ Az hogy csiklóorgazmussal megy el és nem hüvelyivel az mondhatni "természetes", sokkal érzékenyebb:) A hüvelyit majdnemhogy tanulni kell fiúnak is, lánynak is.


Sok sikert!!

2008. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen valami nagy gond van a kapcsolatotokkal. Egy éve együtt vagytok és gyakorlatilag még nem szeretkeztetek egy jót. Ennyi idő alatt szerintem már nem a félelem vagy a szégyenlősség a válasz a kérdésedre. Szerintem ez a lány nem szeret igazán. Egy kapcsolatban nem csak a fiú részéről kell mindent megtenni az ágyban. Sőt! Hiszen a lánynak kell izgatónak lenni. És a szex menete is elég gáz nálatok ahogy leírtad. És hogy nem hinné el, hogy nem mész el pár perc alatt akkor nem is jó?! Ez hülyeség, hiszen az ember pont arra játszik, hogy minél tovább tartson és hogy jól felhúzd a másikat. Kívülálló vagyok, tehát másképp látom a dolgot, de ehet, hogy reálisabban. Szerintem valami nem stimmel a csajjal.
2008. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

szia !lány vagyok .nekem mikor megvan sokkal jobban kivánom mint általában.de gusztustalannak tartom hogy ugy feküdje le a párommal,ez izlések és pofonok.azén párom elvárja hogy mikor nekem megvan kielégisem szájjal vagy kézzel,amit ilyenkor utálok és nyügös vagyok,de meg szoktam csinálni mert szeretem de erre rákényszerit és ilyenkor """utálom""" ...én se szeretem ha elmegy bennem de addig csináljuk még elmegy és gyorsan kiveszi igy nem vagy csak egy két csepp megy belém utána meg kirázom miután kivette.

probáld meg megkérni rá

2008. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
azert hanyagol mert duplawéwel írsz bazki
2010. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!