Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert hanyagol a baratnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hanyagol a baratnom, mikor megvan neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos egy picit banatos wagyok, ill. gondolom, hogy meg tapasztalatlan sok dologban. En 19 wagyok, a baratnom, meg 17. mikor megwan neki, akkor nem gondol ram ilyen teren, es ez picit rosszul esik... Szeretkezesnel nem szereti ha elmegyek benne, ezert wagy elotte, wagy utana magammal jatszok. Mig ot kielegitem. Nagyon ritkan nyul hozzam magatol... Ez szamomra fura. De nem akarom megbantani, csak jol esne, ha az a torodes amit neki nyujtok, wiszonozna. En hajok mindenre ami jol esik neki.

Meg is megbantwa erzem magamat azert, mert neki is, es magamnak is, en okozok oromot. Koszonom a valaszokat, bocsi az ekezetekert, telorol irtam! :)


2008. aug. 15. 21:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Jah és több mint 1 éve wagyunk együtt, és fogamzásgátlót szed...
2008. aug. 15. 21:46
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Hát amikor megvan neki akkor érthetőbb ha mondjuk nem kívánja mert sok nő úgy van vele hogy nem igazán esik akkor jól mivel vagy úgy gondolják hogy a vér miatt gusztustalan vagy pedig ha fáj akkor kellemetlen is tud lenni ...ezért az ember nem igazán kívánj és szerintem ezt a pár napot te is kibírod...viszont az hogy amúgy sem igazán szeret hozzád nyúlni ez furcsa...lány vagyok és nem igazán tudom mire vélni ezt a viselkedést...nemtom mióta éltek nemi életet de nem lehet h esetleg fél vmitől v azt hiszi h vmit rosszul csinálna v ilyesmi?...vagy mondjuk nincs kedve befejezni neked miután ő elment?...bár ez a pasiknál szokott inkább előfordulni...nem igazán tudom mire vélni ....szerintem beszéld meg vele az a legtisztább..sok sikert:)
2008. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszoló vagyok....írtam de azt most nem tudom h ez mindig így megy vagy csak mikor megvan neki? :D
2008. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Le lehet pontozni azert amit irok, engem nem erdekel a lista...

Nos azert irok mert segiteni szeretnek. az h nem nyul hozzad magatol, az NEM AZERT VAN MERT NEM SZERET, es ez az elso es legfontosabb. Nekem mindig azt mondta a baratom h neki az a legfontosabb h nekem jo legyen, es aztan csak utana h vele mi van...Persze o "torodik velem" en vele. Viszont van h egyaltalan nem kivanom...

Valoszinuleg a baratnod fel az ilyensmitol h teherbeeses vagy betegsegek...ezt megtudjatok nyiltan beszelni? (fontos lenne)...en sem engednem meg a baratomnak mert nagyon parazok...legy turelmesebb, vard ki mig onszantabol is akar hozzad nyulni. Probald megbeszelni...mondd meg neki h neked ez rosszul esik. Egy eve egyutt vagytok, nem vagytok idegenek egymasnak, tessek megbeszelni!!! :)

sok sikert:) UDV

2008. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha megvan neki ne akard hogy törődjön veled! Elég baja van egy nőnek ilyenkor igy is, amit te úgysem értesz, mert sosem fogod átélni. Előszőr is a többségnek fáj görcsöl a hasa, egyébként is kellemetlen érzés amikor tudod hogy folyik belőled a vér onnan. Koszosnak , tisztátalannak érzed magad. Amúgy ilyenkor szeretkezni fertőzésveszély is, ugyanis nyitva van a méhszáj, és könnyen bejuthat bármilyen baci a méhbe. A nők többsége ilyenkor eleve ingerültebb a hormonok miatt, és általában fáradékonyabb is.
2008. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretkezésre gondoltam. Pettingre... Ritkán nyúl hozzám, lehet hogy fél. És furálja, hogy nem megyek el pár perc alatt, ezért azt hiszi, hogy nem élwezem. Ezt megbeszéltem már wele... Lehet hogy nem hiszi el?! Rosz, hogy nem érzem a kényeztetését, pedíg semmit nem csinál rosszul, meg is mondtam már neki! Szal nem értem! Aranyosak wagytok köszönöm, hogy segítetek!
2008. aug. 15. 22:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szeretem, szerelemből, és megértem hogy fél a beleélwezéstől, ez nem is zawar. A többire keresem a wálaszt, mert hanyagolwa érzem magam emiatt. Pedíg látom hogy ragyog a szerelemtől, mi barátok woltunk elötte, mindent megbeszélünk, még is így alakult. Megbántani meg nem akarom
2008. aug. 15. 22:10
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
hát így nem értem...nincs kedve hozzá?...frigid?...v fél vmit elmondani neked?...minden esetre ez így nem pálya és te sem fogod ezt így bírni...ha más nincs max azt tudom ajánlani hogy hagyd őt és várd meg míg neki lesz kedve az egészhez...
2008. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az előttem írók jó dolgokat mondtak, csak egy hozzáfűznivalóm volna. Nem lehet, hogy a barátnődnél a fogamzásgátló libidócsökkenést okoz? Ez sok mindenre magyarázatot adna. Lehet,h meg kéne gondolni, hogy leálljon vele, hátha megszűnne a probléma. Sok sikert kívánok!

2008. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Amint elmegy a menzesze rámugrik... De ha kielégít akkor dörzsiwel, wagy én dörzsizek hozzá, de nem nyúl oda, megkérni rá, meg bunkóság. Ezért gondolom hogy welem wan walami baja?!
2008. aug. 15. 22:18
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!