Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert hanyagol a baratnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hanyagol a baratnom, mikor megvan neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos egy picit banatos wagyok, ill. gondolom, hogy meg tapasztalatlan sok dologban. En 19 wagyok, a baratnom, meg 17. mikor megwan neki, akkor nem gondol ram ilyen teren, es ez picit rosszul esik... Szeretkezesnel nem szereti ha elmegyek benne, ezert wagy elotte, wagy utana magammal jatszok. Mig ot kielegitem. Nagyon ritkan nyul hozzam magatol... Ez szamomra fura. De nem akarom megbantani, csak jol esne, ha az a torodes amit neki nyujtok, wiszonozna. En hajok mindenre ami jol esik neki.

Meg is megbantwa erzem magamat azert, mert neki is, es magamnak is, en okozok oromot. Koszonom a valaszokat, bocsi az ekezetekert, telorol irtam! :)


2008. aug. 15. 21:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szex elött, mindíg wele játszok, magamat meg elwiszem... (A hosszabb aktus miatt) de mindíg ő kéri hogy fejezzük be, kb 15 perc után, mert nem megy el... Számomra a szex fontosabb mint maga az orgazmus, magát az egészet élwezem... Amúgy a libidó ésszerűen hangzik, de nem illik a képbe teljesen... Heti 3 az átlag...
2008. aug. 15. 22:22
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
hat, mar elozoleg is irtam...szerintem ezt vele kell megbeszelned, en a bnodhoz hasonloan voltam...de sokat segitett a baratom. biztasd ot, de ne eroltesd. mondd el mit szeretnel, de ne ugy h megbantva erezze magat. amugy meg, meg csak 17 eves, ha ugy vesszuk. Adj idot neki! sok sikert
2008. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ja és csak orálisan tud jelenleg elmenni általam, wagy a csiklóját is izgatwa, amit magának szokott közben...
2008. aug. 15. 22:27
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard már hogy ilyesmihez vagy akár a pettinghez is legyen kedve ha megvan neki. Miért nem érted meg hogy ilyenkor a nők nem szeretnek ilyesmivel foglalkozni? Nem bírod ki azt a pár napot ha szereted? Te magad mondod hogyha elmúlik neki ,rád ugrik. Addig meg hagyd már békén. A nők ilyenkor nem kivánják.
2008. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örömteljes hétwégét neked!
2008. aug. 15. 22:29
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

Csak neki? nekeeeeeeeeeeeem is :P :)

na remelem megbeszelitek. TURELEM...turelem UDV

2008. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem kell lehurrogni... Nem ez a pár nap ami miatt beírtam... Ha elolwastad amiket írtam, megérted, hogy miért írtam ezt... Neked is fura lenne, ha maszturbálnod kéne, míg a másikat kielégited...
2008. aug. 15. 22:33
 18/29 anonim ***** válasza:
31%
OFF: jaaaaaaaaaj nekem kivantal szep hetveget:) bocsi:D remelem megoldjatok a baratnoddel, hidd el a legfontosabb h oszinte legy, de ne banto es ne erolteto. Meg egyszer UDV a sokadikszor valaszolo:)
2008. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
nem lehet h fél hozzáérni h elronthat vmit?...nincs rajta nyomás?...nem maximalista önmagával szemben?...egyébként merd megkérni rá..tudod..néma gyereknek:)
2008. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13%
Na ide figyelj, öcsipofa! Majd ha megtanulsz normálisan, magyarul írni, akkor a barátnőd is foglalkozik majd "weled". Amúgy meg "walószínűleg" kaki vagy az ágyban, drágafiam, úgyhogy ne csodálkozz, ha nem kellesz a barátnődnek!
2008. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!