Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekudtem a "baratommal" de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a "baratommal" de nem vedekeztunk, vagyis utana huzot ovszert miutan vagy 2x betette. Terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
az előváladék azért távozik, hogy kitisztítsa a húgyutakat a később ejakuláló ondó előtt. továbbá valamennyit síkosít is. és mivel az sem csak úgy valahonnan odakerül, "odaváladékozza" magát, hanem az is a belső nemiszervekből jön, ami mint tudjuk, a spermiumot is, és az ahhoz kellő egyéb anyagokat is termeli, ezért igen, tartalmazhat spermiumot, igen, lehetsz terhes, és igen, ritkán fordul elő, de igen, előfordul. én ismerek is olyat.
2008. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Készülj efl és menj dokihoz és irass eseményutánit,mert ha 2szer is volt benned akkor nagy esély hogy terhes vagy-!!!!
2008. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem élvezett beléd és szerencséd van, nem leszel terhes.

ennek ebben a formában akkor mégkisebb az esélye, ha épp megvan a menzeszed.

üdv.

2008. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

ez a hozzászólás volt a legbölcsebb: (csak azért írnom le mégegyszer, hogy nyomatékositsam az igazát,mert ez nagyon is az).


"Nem értem, miért szexelnek egyesek úgy, hogy nincsenek tisztában olyan alapvető dolgokkal, mint hogy a gumit a behatolás ELŐTT kell felhúzni, nem két behatolás között!"

2008. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Igen ez szerintem is bölcs!

Egyépként bizonyos nyelvtani fordulatokkal is tisztában kéne lenni, mert ilyet csak egy külföldi engedhet meg magának: Maradhatok?=már az vagyok, de elvetélhetek?, lehetek?= még nem vagyok, de ez így is marad?


A 2x betette azt jelenti, hogy kétszer belédélvezett? (már csak a további nyelvtani hibák elkerülésére) Mert akkor elég jó eséllyel lehetsz terhet, különösen, ha a menszeszed elött pár nappal vagy 1-1,5 héttel történt.


Ha csak 2x bedugta jóval kissebb rá az esélyed, mivel az előváladék jóval kissebb mennyiségben tartalmaz hímivarsejte, hisz az nem a megtermékenyítésre, hanem sikosításra, tisztításra hivatott. De ettől függetlenül, lehet, hogy terhes vagy.


De ha valaki, olyan hülye, hogy bedugja, és csak utána húz gumit, nem tudom mit akar...

2008. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!