Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekudtem a "baratommal" de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a "baratommal" de nem vedekeztunk, vagyis utana huzot ovszert miutan vagy 2x betette. Terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha volt előváladéka a csávónak, vagy belédélvezett akkor lehetsz terhes.
2008. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen,van rá esély.
2008. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Lehetsz terhes. Előváladékban is lehet már spermium.
2008. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

"Terhes maradhatok?"


Ha már előtte terhes voltál, akkor attól nem megy el a baba, hogy gumi nélkül, vagy akár azzal is, de szeretkeztek!

Nyugodj meg!!! Nem vetéltél el!! Igen! Terhes maradtál!! :)

2008. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ki beszel itt arrol h terhes voltam?
2008. aug. 11. 10:33
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Mivel azt írtad hogy ,,terhes maradhatok?''

...vagyis már az voltál...

2008. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem ugy ertettem h terhes vagyok...hanem h az maradok?
2008. aug. 11. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha az maradnál,akkor már előtte is az voltál. Nem fogsz elvetélni. De terhes nem lettél szerintem ennyitől.
2008. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Terhesnek maradni = már előtte terhes voltál, így az maradtál, nem vetéltél el.

Kérdésedre a válasz: igen, van esély rá, hogy terhes lettél, miután az előváladékban is vannak spermiumok, még ha nem túl nagy számban is.

Nem értem, miért szexelnek egyesek úgy, hogy nincsenek tisztában olyan alapvető dolgokkal, mint hogy a gumit a behatolás ELŐTT kell felhúzni, nem két behatolás között! Ez szépen le van írva az óvszerhez mellékelt papíron... Az ilyen tudatlan emberek lesznek terhesek, aztán meg nyavalyognak, hogy "jaj, terhes lettem, de nem is értem, hogyan, hiszen védekeztünk!" Tessék már észhez térni, és előbb gondolkodni, aztán szexelni!

2008. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Előváladéktól én még nem hallottam senkit, h terhes lett volna, nőgyógyász ismerős is csak hírből hallott, ami sosem biztos h igaz... de ha a 2x beléd tette azt jelenti, h 2x beléd ment, akkor lehetsz.

a terhes maradni meg valóban azt jelenti, h már az voltál.

2008. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!