Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha nem engedem a baratomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem engedem a baratomnak h benyuljon a nadragomba de kivul engedem?

Figyelt kérdés
15 eves csaj vok.
2008. júl. 27. 18:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak utolsó előttitől:D:

Egy kicsit féltem attól is hogy fájni fog, attól is hogy (egyesek szerint...pff...) túl fiatal vagyok hozzá:) De ha szeretitek egymást (és szerintem csak ez a lényeg), akkor nem lesz gond. És én nem azért feküdtem le vele -meg gondolom te sem azért akarsz, hogy elmondhassam magamról, hogy 'most nagyon menő csaj vagyok megb.sztak'- hanem azért mert volt olyan jó a kapcsolatunk, hogy megtegyük. Addig is szerettük egymást, de utána még bensőségesebb lett, és közelebb kerültünk 1máshoz:)

Ne félj mások véleményétől, hajrá...:) Persze csak ha tényleg úgy érzed,h akarod:) Sok sikert:P Pussz

/De jóóó sikerült kisregényt írnom:D:D/

2008. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajj köszönöm szépen :D Már sokáig úgysem akarom halasztgatni,mert szerelmes vagyok én is,és a barátom is belém :) Csak kicsit még parázok magától a tudattól,hogy már nem leszek szűz,és hogy mi lesz azután,hogy lefeküdtünk,hogy lehetséges-e,hogy megromlik a kapcsolatunk...és semmiképpen sem azért akarok lefeküdni vele,hogy elmondhassam azt amit te leirtál :D Köszönöm szépen a tanácsot,és sok boldogságot :) :D
2008. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
az utolso valaszolonak mondanam h ne chatteljen es ne koszond masnak mert en kertem segitseget nem te
2008. júl. 29. 08:52
 24/29 anonim válasza:
100%
nem lehet h szőrős a puncid és attól félsz h mit fog hozzá szolni a barátod?? 7 hónap után már lehetne engedni
2008. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én meg neked üzenem, hogy tanulj meg helyesen írni. És hogy ezen az oldalon az a lényeg, hogy ha valamire kíváncsi valaki, kérdezzen...elmondtuk a véleményünket a te kérdésedről is...


'Utolsónak' meg köszi, és nektek is:) (utolsó előtti voltam:D)

2008. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam a kérdésedre is 2 válaszban,szóval nemtudom mit pattogsz.Csak kérdeztem valamit,és ez nem chat :S
2008. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
engem beoltottak, mert letapizott a pasim téged most meg bíztatnak:D tök jó X) figyelj, ha te nem szeretnéd, akkor nem kell...de gondolom, azért szeretnéd csak szégyenlős vagy:D szerintem ezt győzd le az ő segítségével:)
2008. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
am. ezzel most engem is megnyugtatatok, mert kb. én is iylen helyzetbe vagyok mint ti:) (ucsó elötti hozzá szólonak)xD
2008. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
44%
jaj a faszt szenvedtek....mit kel ezen akkora hűhot csapni. Én mikor összejöttem a mostani barátommal (2éve vagyunk együtt és 3honaposak voltunk mikor lefeküdtünk egymással) alig vártam,h végre lefeküdjünk,nemhogy ezen szenvedjek,h jaj jaj mi lesz. a szüzesség csak egy fogalom...nem egy többmillios érték h nagy gáz ha elveszíted. dugsd meg magad oszt' kész ha szereted. ha meg nem akkor meg fölösleges járnotok...
2008. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!