Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha nem engedem a baratomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem engedem a baratomnak h benyuljon a nadragomba de kivul engedem?

Figyelt kérdés
15 eves csaj vok.
2008. júl. 27. 18:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

"Ha tényleg szeret akkor megérti..."

Megérti baszki de nem 7 hónapig!!!Nem gondolod,hogy ez egy kicsit sok idő már?Egyszerűen ha nem bizol meg benne annyira,hogy legalább a nadrágodat le vedd,akkor komolyan mondom hagyd ott a picsába.Fogadnék nem is szereted...és tudod énis 15 éves vagyok,2 hónapja járunk a barátommal,imádom és ő is engem,és tudod a kapcsolattal együtt jár az is,hogy megismeritek egymást testileg-lelkileg.Nem aztmondom,hogy feküdj le vele,mert én sem tettem még meg,és szűz vagyok,hanem legalább pettingeljetek vagy bármi könyörgöm...7 hónap elég sok idő,én már örülnék ha 7 hónapig együttlennék a szerelmemmel,nem hogy nem engednék meg neki az égvilágon SEMMIT.

2008. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért még csak 15 éves a csaj, szóval nem kéne így beszólogatni. Mert ha már 26 lenne, akkor oké normális dolog hogy már pár hét után megenged ilyeneket meg minden, de 15 évesen én anno még éppen túl voltam az első csókomon, eszembe sem jutott hogy szexeljek, vagy pettingeljek. 16 évesen lett egy komoly barátom és kb 4-5 hónap után jutottunk el idáig.


Szóval én azt tanácsolom hogy ccsak azt tedd és engedd ami neked jól esik, amit szeretnél. Nagyon ráérsz és nem kell elsietni semmit, ha a fiú emiatt hagy el, akkor pedig nem szeret igazán.

2008. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
100%

eggyet értek az utolsó válasszolóval!

Eggyáltalán nem értem miért kell leszólni... jó persze az 1 dolog ..hét hónap az tényleg sok idő ..én 3 hónapja vagyok eggyütt a barátommal..és én is 15 vagyok...!És én is csak azt engedem meg amit tényleg akarok és ezt mindíg megbeszélem a barátommal!

Ha nem érzed magad teljesen késznek akkor mond el neki mi a problémád ha eddig kibírta,megérti sőtt hidd el szerintem segíteni is fog vagy meggyőz arról hogy ő nem akiar rosszat és hogy ebben nincs semmi külnös vagy rossz! és akkor te is belátod neked is könnyebb lesz ..és hidd el még élvezni is fogod...!!:)

Amúgy a barátod hány éves?

2008. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha szeret téged akkor megérti. (igaz lehet, h nyagatni fog de akkor is felfogja fogni:))
2008. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért kéne egy 15 éves lánynak feltétlenül lefeküdnie a barátjával.. Én ennyi idős koromban még az első csókon se voltam túl, ennek ellenére 23 évesen férjhez tudtam menni :-)
2008. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen még nem baj, ha nem engedsz ilyesmit.

De akkor nagyon szeresd a barátodat, mert ha 7 hónapig ilyet kibírt, akkor csodalény. Araboknál van néha ilyen, hogy kislányt vesznek el feleségül, és megvárják, míg megnő.


Én azt tanácsolnám, hogy egyszer azért majd vegyél olyan rövidnadrágot, ami nem túl szűk...

2008. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
Ha jól értem,akkor az oka,hogy miért nem engeded azt szégyenled elmondani.Mellesleg 15 évesen ez teljesen normális.Lesz még időd a szexre.
2008. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Jó,tényleg igaz,hogy van még ideje,meg tényleg igaz az is,hogy ne csináljon olyat,amit nem szeretne,de akkor a kérdésem csak annyi lenne,hogy : Mennyire szereted a barátod?Megbízol benne 100%-ig?Mert úgy látom ez a baj...Én 2 és fél hónapja járok a barátommal,15 éves vagyok,de legszivesebben felfalnám,annyira szerelmes vagyok belé,és annyira kivánom néha :D ...és szűz vagyok.SZóval szerintem ez lehet a forrása ennek a dolognak...
2008. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak nem baj, de nem értelek igazán... ha valakivel együtt vagy 7 HÓNAPJA, akkor (elvileg) szereted, és megbízol benne... Az rendben van, elhiszem hogy magát az aktust nem akarnád, mert fiatalnak/felkészületlennek érzed magad v. félsz, de hogy még pettinget se:S Nem bízol benne? Vagy mitől félsz?

Én is még csak 15 éves vagyok, a barátom 16, fél éve járunk, 2hónap után feküdtem le vele (szűz voltam és ő is), de még mindig ahányszor vele vagyok legszívesebben bárhol bármikor 'letámadnám':D

2008. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó hozzászólónak: 15 éves vagyok,2 hónapja járok a barátommal,ő 16 xD Nem volt benned félelem,hogy már a 2 hónapban csináljátok?Mert már lefeküdnék vele,csak az erkölcsök...hogy ez túl kevés idő...:S


Amúgymeg...szerintem ha megbiznál benne,és szeretnéd őt igazán,akkor tepernéd le minden pillanatban,amikor ránézel,és kivánnád te is a pettinget...7 hónap után főleg :S

2008. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!