Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj ha nem engedem a baratomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem engedem a baratomnak h benyuljon a nadragomba de kivul engedem?

Figyelt kérdés
15 eves csaj vok.
2008. júl. 27. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Hát attól függ mióta vagytok együtt. Az első nap jóhogy nem engeded meg. De úgy a 2. héten már illene..
2008. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
haaaat... sajnos mar 7 honapja.engedjem meg?>
2008. júl. 27. 18:29
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
én 2 hónapig wártam vele...Te nem kívánod őt?
2008. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap után ez kicsit kevés, de lehet hogy te nem is szsereted igazán ezt a fiút, vagy nem vonzódsz hozzá... Vagy csak egyszerűen félsz. Ha szereted és ő is, akkor nincs miért visszakoznod.
2008. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

ez nincs megszabva, akkor engedd, ha te is szeretnéd, különben nem fogod jól érezni magad...

viszont az nem mindegy, hogy miért nem szeretnéd... nem érzed magad felkészültnek? szégyellős vagy? vagy a pasit nem kívánod? esetleg nyomul?

bajnak nem baj, magadnak kell eldöntened mikor mit szeretnél

2008. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Ha nem akarod ne engedd.

Miért nem engeded?

2008. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
mert nem engedem mert megy lenneb s lenneb.egyszer a mellemmel csinalta ezt h keri es a vegen hosszu idovel megengedtem es ezt nem engedem es azt mondom neki h egyszeruen nem es kessz. es o nem szereti ezt mert szeretne
2008. júl. 27. 21:34
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Akkor a barátod buzi, vagy csak egy irdatlan nagy balfasz hogy veled van...én nem engedném hogy kihasználj
2008. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
Bocs nem olvastam el az összes kommentet. A barátod nem buzi csak valószinűleg annyira szeret mint még sose senkit. Te pedig egy gonosz önző cafka vagy. 7 hónap után nemhogy a szexnek kéne napi rendszerességgel mennie, de a pettingnek minimum. Ha ennyit számít neked a barátod akkor kívánom hogy a büdös életbe ne találj magadnak még 1 ilyen palit. Szánalmas vagy...gonosz pénzéhes picsa
2008. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell leordítani? Egy csomóan azért szoltok be ha vki 15 évesen már szexel. Ha meg nem akkor meg az a baj.

Am velem is ez a helyzet... 14 vok és 4 hónapja járunk. Ő akarna többet, de én szégyenlős vagyok és tudom, h ha hagynám amit akar akkor kényelmetlenül érezném magam. Sztem beszéld meg vele ha szégyenlős vagy vagy akármi. Ha tényleg szeret akkor megérti! :-))

Bár hosszú távon nem jó ezt csinálni mert ugy fogja érezni, h csak kihasználod...

2008. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!