Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy majdnem minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy majdnem minden csaj lenyeli a spermát?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ugye mondom čn akinek mčg nem volt orgazmusa az nem nyeli csak le a többi nyeli mint kacsa a nokedlit
2008. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Én is lenyelem. Természetes dolog.
2008. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Csak azt nem értem, hogy miért van az a lepontozva, aki lenyeli? Biztos vagyok benne, hogy ezeket a hozzászólásokat nem férfiak pontozzák le, hanem kegyetlenül féltékeny nők, aki nem értik meg, hogy ez miért lehet jó.

Azért jó, mert én szeretek egy férfit, aki úgy bánik velem, mint egy királynővel, fanatasztikus az ágyban, tehát én a violágon mindent megadnék neki. Ha orálisan kényesztetem és látom, hogy mennyire élvezi, azonnal felizgulok. Azzal hogy lenyelem, megkoronázom az estét, pontot teszek az események végére, és elégedett vagyok, mert tudom, hogy a kedvesem most is elvarázsoltam. Ennyit a nagy titok!

Petranova

2008. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
én nem igazán szeretem az ízét. Szerencsére a párommal mindent meg tudunk beszélni, és nem akad ki azon, hogy nem nyelem le. Teljesen megérti, hogy nem bírom. Cserébe mindig alapos és jó orális kényesztetésben részesítem:-)
2008. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

minden nap lenyelem, nagyon szeretem a párom vastag faszából lövő spermát, imádom, szegényt folyton leszopom, ha már úgy sem tudunk beszélgetni mert más a nyelvünk, hagy szopikázzam le, imádom a faszt


egy spanyol diák

2009. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
szetintem nem de mindeggyik kiváncsi :) én mind egy cseppig lenyelem nagyon szeretem ha a nyelvemen érezheem kedvesen tejét,gyorsan behabzsolom a nedűt nehogy kárba vesszen :) a spermának egy titka van kedveseim, nem vagyok túl öreg nő de azt megtanultam hogy a kapcsolat sokban múlik attól hogy lenyeljük a tejét a kedvesünknek vagy sem. aki kételkedi próbálja meg othon :) jól megfeji a marhát ,és mindjárt kapsz valamit :)
2010. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
igaz. Hogy egy barátomat idézzem: "Hát lopom én a gec*t??"
2010. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
48%
persze hogy lenyelem van hogy ő nem akarja de én igen. szeretem amikor lecsúszik a torkomon, szerintem tök jó az állaga és egyszerűen jóérzés:)
2010. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!