Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy én is merjek lépni?

Figyelt kérdés

Amikor átmegyek barátomhoz és kettesben vagyunk a szobájába,akkor általában smárolunk aztán egyre joban össze melegedünk pl benyúl a nadrágomba stb,de én nem merek belenyulni az ő nadrágjába pedig mát itt lenne az ideje,hogy én is bizonyitsak!!!De nem megy...pedig nagyon szeretem,de félek mivel ő lenne az első ilyen téren,esetleg elbénázok valamit vagy ilyesmi!

Mit csináljak?

(A válaszokat előrre is köszönöm)

(16éves lány)


2008. júl. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hogy akarsz tapasztalatot szerezni, ha nem így? ha nem csinálsz semmit, az sokkal bvénábban jön ki... meg a srácok úgyis szeretik tanítgatni a csajokat, Te annyit tehetsz, hogy lelkes, odaadó és figyelmes taqnítvány leszel :)
2008. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is féltem... szerintem nagyon sokan vagyunk így ezzel. én megpróbáltam csak rá koncentrálni meg arra, hogy ez valami szép dolog és nincs semmi ijesztő, mocskos benne. gondolj arra, hogy örömöt szerzzel ezzel neki, mintha pl megveszed neki a kedvenc csokiját vagy hasonló (tudom, hülye példa :D ) szóval koncentrálj csak rá és ha már bent vagy a naciba, simogasd őt(inkább a tövénél, mint a makkjánál). először senki nem vérprofi én is olyan béna voltam, alig mertem hozzáérni, de aztán felbátorodtam , láűtván, hogy ez neki jó...
2008. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is féltem, de aztán egyre merészebb lettem :)

Nem kell attól tartanod, hogy elrontasz valamit, de ha mégis ezen agonizálsz, gyakoroljj valamin.

2008. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is nagyon feltem eloszor!De ugy volt hogy elkezdtem a nadragjaba befele nyomni a kezem es megaltam mert feltem es kerdezte mi a baj mondta hogy felek es megfogta a kezem es berakta es utana mar nem feltem mer lattam hogy nem harap meg a fasza:))))) Sok sikert!
2008. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!