Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fura, égő ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, égő ha a páromnak tetszik, ha pisilek?

Figyelt kérdés
Volt hogy oda tette olyankor a száját, de mivel annyian írnak erről a kakiszexről, mi pl nem is igen tudunk a wc-n kakilni, ha a másik ott van...
2008. júl. 8. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*előző: az ize is rossz után nem aakrtam kérdőjelet rakni(sorry)
2008. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
hát nyugi én sem kailnék a párom előtt:S sőt még pukizni sem...
2008. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

bassszus, a kib---szott média nyomja nektek ezt a mocskot, h a kaki meg a pisiszeksz normális!!!

basszus! nem!!!!

az a normális, ha fantáziát viszel a szekszbe, nem pedig, ha belehugyozol a párod szájába!

ez nem fantázia, ez primitívség.

2008. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

nálunk nem úgy van, ne úgy képzeljétek, hogy ez a szexuális életünk része, csak volt rá példa, mikor együtt elmentünk pisilni például, s hát mondjuk úgy nem idegenkedett mint általában az emberek. Csak kíváncsi voltam, ez mennyire gyakori, mi a vélemény.

De utóbbi válaszoló: igazad lehet! Különben honnan jutna eszükbe az embereknek ilyen, lehet ő is egyszer látta valahol, s ez hívta fel rá a figyelmét. Meg őszintén én kicsit arra is haragszom, hogy a csajoknak már mindenhol borotválnia kell magát, mert most ez a trendi, meg milyen ha ott a szőr. Persze, lehet, nem tudom nektek mi a véleményetek, hogy úgy mutatósabb úgy a nő, ha nincs ott szőr,no de akkor minek teremtődött ota... de ez már egy másik kérdés...

2008. júl. 11. 17:27
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem égő, mindenkinek van valami a szex mellett ;D

Ez egy plusz élvezet neki. (igaz, nálam kakiszex fúj az már túl extrém, lebomlott vörösvérsejtek, epe = extraadag méreganyag + szag.)


A vizelet meg csak számodra felesleges anyagok + víz => ha teljesen egészséges vagy, akkor semmi baj nem lesz abból ha megissza vki. :P


Csak inni akar a szent vízből ami belőled jön, így még közelebb kerül hozzád, jó érzéssel tölti el, hogy van benne valami ami benned is volt! :D


Egyébként meg, ha egy csaj pisiszexelne velem, tehát beleegyezik, és utána kérdezne ilyeneket (anoniman is) hogy égő-e ez... nem kicsit fájna :( Bár kiben lehet megbízni ebben a...

2009. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem majdnem mindig néz ilyenkor a barátom. Azt mondja hogy a látványért és hogy beindul tőle.
2010. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!