Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fura, égő ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, égő ha a páromnak tetszik, ha pisilek?

Figyelt kérdés
Volt hogy oda tette olyankor a száját, de mivel annyian írnak erről a kakiszexről, mi pl nem is igen tudunk a wc-n kakilni, ha a másik ott van...
2008. júl. 8. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a párodnak, csak azt tetszik ha a szájába pisilsz. Nem feltétlenül jár ez együtt a kakiszexszel is. Van akinek az is tetszik, van akinek csak az tetszik és van akinek egyik sem.
2008. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mások is vannak ezzel így?
2008. júl. 8. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát én azt mondom hogy ez undorító:

Nem értem hogy hogy van a pasidnak ehez gusztusa :S

2008. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Persze.

Például olyan kultúrákban, ahol a népesség élelmezése nehezen megoldható, a házaspárok gyakran szexuális életük részeként elfogyasztják egymás ürülékét, hogy azt újra hasznosítsák és kinyerjék belőle az előző emésztés során még fennmaradt tápanyagot.


Ráadásul az élelmiszerválságon is enyhítetek ha egymás székletét eszitek szex közben. Szerintem nagyon környezettudatos, bölcs állampolgárok vagytok.


Technikai kérdés: hasmenés esetén, ha robbanásszerűen tör a párod arcába az inkriminált matéria, azon nevettek, vagy még tovább fokozza a vágyat?

2008. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
hát ez...egyszerűen undorító!!!!!!!!!!!!!!!már bocs.fujj... egészségetekre...
2008. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Na most miért kell így rávágni hogy undorító?

És mi van, ha ez az emberi közelség, a bennsőségesség következő lépcsőfoka, amit csak kevesek értenek meg?

Próbáld ki, aztán mondj véleményt.

2008. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az nagyon izgató ha egy nő pisil, de a kaksiszexet én sem tudnám elképzelni+ :P
2008. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Nem a kérdésre válaszolsz!

Elítéled azokat, akik kakiszexet szeretnék, mégis csak Te beszélsz róla több soron keresztül, s szerintem nem csak az én kérdésemnél..., mintha már összefutottam volna máshol a soraiddal.

2008. júl. 8. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy perverzitás.


Ha mindkettőtöknek tetszik, akkor elvileg nincs gond vele... csak az a kérdés, MÉG miben perverz a párod? Na, itt már lehet gond!

2008. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
de ebbe mi izgato 1 srácnak?sztem az ize is rossz? erre izgul v csak igy mutatja kih mennyire szeret? v nem toom....félre ne értsd nem elitélem csak én nem értem..de van ilyen
2008. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!