Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen kövér csajjal a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kövér csajjal a sex?

Figyelt kérdés

most ugy néz ki,hogy lesz egy ilyen barátnőm.Nem tudom mi de valahogy nagyon megfogott benne valami.Csak attol ez egytöl félek,hogy milyen lesz vele a sex...egy kövér csaj is ugyanugy tud teljesiteni vagy esetleg kell számitani némi hátrányra?

[csak olyanoktol kérek választ,akik voltak már kövér csajjal!!Köcc]


2008. jún. 17. 21:52
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos nem :(

Volt kihagyás a kapcsinkban :(

Majd megírom ha megvolt:-)

2009. febr. 26. 20:34
 32/36 anonim válasza:
60%

sok a hülye csak nem ismeri be.

pl.:malacka meg a többi.

nem kéne egyes embereket elitélni mert ember és nem lény aki felett csak úgy itélkezhetnek idióták.

amúgy a kövérek jobbak az ágbyan mint a vékonyak.

Én lány vagyok de a bátyámnak volt egy vékony barátnője aki nagyon dögös volt de nem élvezte vele a szexet és lecserélte egy súlyosabb társnőjére akivel már élvezte oly annyira,hogy hetente többször is megismételték.

2010. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
22%

én nagyon félek h kövér eszek, odafigyelek magamra

és nem tudom elhinni h egy nagyon kövér lányra is feolizgul vki

sztem gusztustalan:S

ne haragudjatok:(

2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

kajak fáj milyen hülyék az emberek...:DD

mért ne lenne legalább olyan jó a szex egy ducival mint egy vékonnyal?:Dnem ettől függ...

utolsó kommentelő...hogy lehet egy ducira felizgulni...hát tapasztalatom szerint igen könnyen:DDD

én tudom h igen szépvagyok,igényes...az h egy-két helyen nagyobb vagyok mint 1 átlagos lány az kit érdekel...nem folyok szét

am meg nemtom mieza tévhit h aki duci annak tág a punija ez akkora baromság...

nekem 2 ujj alig fér fel.

2011. jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
a pina méret nem függ a súlytól...
2011. máj. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nagyon gusztustalan! Én már próbáltam 2x-is.
2011. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!