Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen kövér csajjal a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kövér csajjal a sex?

Figyelt kérdés

most ugy néz ki,hogy lesz egy ilyen barátnőm.Nem tudom mi de valahogy nagyon megfogott benne valami.Csak attol ez egytöl félek,hogy milyen lesz vele a sex...egy kövér csaj is ugyanugy tud teljesiteni vagy esetleg kell számitani némi hátrányra?

[csak olyanoktol kérek választ,akik voltak már kövér csajjal!!Köcc]


2008. jún. 17. 21:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően jó!

De komolyan!

Ki ne hagyd!

2008. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
83%
A világ legjobb dolga sokakl jobb:)
2008. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

én kifejezetten a kövér lányokat kedvelem. Persze nem a 200 kg-os bálnákat, de a jelenlegi kedvesem is 100-on felül van. Voltam már 40-50kg-os csajokkal is, úgyhogy még összehasonlítási alapom is van.


Az biztos, hogy egy vékonyat jóval könnyebb forgatni. Tapasztalataim szerint a kövér lányok jóval odaadóbbak tudnak lenni. Jól beléjük lehet kapaszkodni.

Van persze egy-két póz, ami nem megy, de nem jellemző, gyakorlatilag mindent ugyanúgy lehet velük csinálni. Azt sem tapasztaltam, hogy hamarabb kifáradnának. Ők ahoz vannak szokva, hogy nagy tömeget cipelnek, úgyhogy nem annyira megeröltető a szex számukra, mint ahogy azt gondolná az ember.


Baromi jó lesz vele a szex, ebben biztos vagyok.

2008. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
már kifejtették mien jo a zex gy ducival ez igaz de csak akkor ha tapasztalt.:)
2008. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Hát...nem tapasztalt.Én leszek neki az első.Adjatok tanácsot!!nem tudom mit hogyan csináljak,hogy jó is legyen neki és ne is érezze magát rosszul...
2008. jún. 18. 10:31
 16/36 A kérdező kommentje:
(pózok amik előnyösek és egyéb ilyen apróságok:))
2008. jún. 18. 10:31
 17/36 anonim ***** válasza:
83%
szia!na szóval:a hasához ne nagyon érj!azt nem kedvelik a duci lányok!viszont a mellét kényesztesd,mert arra büszkék!hátulról csináljátok,négykézláb,közben simogasd a fenekét!a poci tabu!ő legyen felül,de háttal legyen neked!ezt nagyon kedvelik!sok sikert!!!
2008. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
93%

A hasához akkor érhetsz hozzá, ha sikerül meggyőznöd, hogy nem csúfolni akarod vele. Onnan kezdve nyugodtan simogathatod ott is. Egy kövér lányt igazi élvezet simogatni mindenhol :-)

Ami meglepetés érhet, hogy ott is dudorok lehetnek rajta, ahol más sima (a legváratlanabb helyeken).

Ami még nagyobb meglepetés: szűk! Jó, persze, ez sok mindentől függ... mennyire tud ellazulni, stb...

A kedve viszont általában sokkal jobb, mint a deszkáké. Eleve nem kell a fogyókúrával nyűglődnie...

Attól ne félj, hogy gyenge lesz - sőt: a lába sokkal erősebb, mint a soványaké. Vinnie kell a súlyát. Felül lehet gyöngébb, de ott egyébként se ugrálhatnál rajta :-)


Persze annyira nem fürge, mint a soványak... ezt ne is várd.

Az pedig, hogy mennyire lazák az ízületei, nem nagyon függ a kövérségtől. Ha kötött, akkor kevesebb pozíció fog menni, ennyi a különbség.

2008. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én 110kg vagyok, a pasim se vékony,de teljesen megőrül értem.Imád velem szexelni.Nekem is ő volt az első, és már az elejétől fogva ennyire jó volt,szóval nem feltétel a tapasztalat.Tényle vannak pózok,amik nem mennek, de tudnék tanácsot adni, mi az a póz, amitől csodálatos lehet egy duci csajjal.Van egy két dolog amire oda kell figyelni, de ennyi.

Sokan azthiszik nem jó és előtéletesek.Ha már próbálta,mondhatja hogy nem jó,addig nem.

Sok sikert, remélem neked is jó lesz.

2008. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja s még valami: Szerintem nm különösebben tiltott a poci simogatása...bár ez a csajtól függ.Ha esetleg szeretnéd hoy mondjak még egy-két pózt, írok majd privibe.
2008. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!