Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni 2 hónapig sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni 2 hónapig sex nélkül 18 évesen?

Figyelt kérdés

Apámék büntetésből nyárra Erdélybe a havasokba küldenek egy birkafarmra, távoli rokonokhoz. Csak azért mert megbuktam 2 tárgyból.

Azt mondták ott lesz időm gondolkodni, tanulni. Hogy fogom kibírni nem lesz ott senki, csak a nagyszülők 2 fiúk, meg az állatok, még net se lesz. Pedig itthon mindig volt barátnőm, 13 éves koromtól, most pont kettő is van. D


2008. jún. 12. 09:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

nagy az Isten allatkertje...

Cseppet ertelmesebb lett volna ha azt irod h hogy birod ki a baratnod nelkul, mert hianyozni fog...dehat neked ketto van, EGYET SEM ERDEMELNEL nemhogy kettot, remelem a baratno(i)d is hasonlo elveket vall(anak)... sok szerencset a birkakhoz...amugy meg a szuleid helyeben nem Erdelybe kuldenelek, hanem Moldvaba hogy tanulj rendet...

2008. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
LEgalabb ne legy buszke magadra...
2008. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a birkákat tudom ajánlani. Lehet, hogy a 2 hónap után egy teljesen új perspektívából fogod szemlélni a szexualitást.:)

Amúgy nagyon tetszik a szülők "büntetése", van fantáziájuk.:)

Túl fogod élni, ha feszít a gatyó, könnyíts magadon!

Sok sikert!:)

Petranova

2008. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Látom sokan írtak még utánam....

Leendő barátom most nyáron 18 lesz,és nagy meglepettségemre még érintetlen.18 éve bírja érted.

!!!!!NEM 2 HÓNAPIG SEM!!!!!!!

2008. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

tanultál volna a dugásért! :D

amugy meg hülye fasz vagy, birkapinát érdemelsz

te nem 2 barátnőt...

2008. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Csatlakozok az elöttem szolokhoz!Akarat kérdése és önuralom!!!!!
2008. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
2 csajod van? gratulálok.... Neked az büntetés hogy a világ egyik legszebb tájára mész? ehhez is gratulálok... Sztem jót fog neked tenni az a 2 hónap....
2008. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanultál volna hülye gyerek! elég bunkó vagy hogy 2 csajt hülyítesz egyszerre! egyet sem érdemelnél meg! jobb lett volna ha szüleid nem ilyen szép helyre küldenek hanem inkább Ukrajnába... ÉS tényleg az a legfontosabb neked hogy nem lesz kivel szexelned? elmész te a p...ba !!!!!
2008. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem erdélyi, hanem szibériai havas kéne, abból is nem 2 hónap, hanem 2 év. Jót tenne az értékrendednek.
2008. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
ne aggodj ! , az erdelyi lanyok nagyon bevallalosak :)
2008. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!