Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen jártam egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen jártam egy csajjal 4 hónapig és 16 napig azóta szerelmes vagyok belé most 31 vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azóta volt 30-40 partnerem és 3 évekig tartó kapcsolatom.

Most is párkapcsolatban élek.És nem tudom elfelejteni.Napi szinten gondolok rá.


2009. okt. 29. 05:43
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez eleg hihetetlen.
2009. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
talán keresd fel...
2009. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el,az esélyed 1:millióhoz hogy ő is hasonlóan érez
2009. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

attól még felkeresheti és beszélhet vele

lehet hogy újra fellángolnának egymás iránt

ha meg a lány másképp érez akkor legalább ki tudsz ábrándulni

2009. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nyilván oka volt h csak 4hónapig jártatok..ki szakított és miért?az ember általában tanul a hibáiból,bár lehet azóta változtatok...
2009. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Keresd fel. Szembesülnöd kell azzal, hogy ő már nem ugyanaz a csaj. Hátha már nem is tetszene. Mondjuk nem értem, hogy ha annyira szeretted, miért szakítottatok, illetve ha ő szakított veled, miért nem próbáltad hamarabb visszahódítani?

Nem olyan hihetetlen ez, én is ismerek olyan pasit, akinek lételeme, hogy elérhetetlen álmokat kergessen a ködben, és így sose jó neki, ami/aki van.

Mit csinálj még? Mondjuk értékeld a párodat, aki melletted van.

2009. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szívás
2009. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenképp találkozz vele!!! lehet ujra kialakul bene is a dolog akkor szuper. lehet hogy találkozol vele és kiábrándulsz, ez is jót jelent ugye, m nem fogsz rágondolni minden nap.
2009. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő dobott nem én szakítottam vele. Azóta többször is találkoztunk , sőt vagy kétszer összejöttünk " úgy " , de utánna nem akart többet. Totál önkinzás. Kicsit mindíg hiteget.Ki akarom verni a fejemből a környékére sem megyek , de egyfojtában azon kapom magamat , hogy az iwiw.-en bámulom a fotóit.
2009. nov. 1. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg inkább a meglevő kapcsolatra koncentrálj, mert a csaj valószínűleg csak nagyon élvezi, hogy odavagy érte, és nem szép tőle, hogy ezt ki is használja, amikor tudja, hogy Te többet szeretnél.
2009. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!