Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni 2 hónapig sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni 2 hónapig sex nélkül 18 évesen?

Figyelt kérdés

Apámék büntetésből nyárra Erdélybe a havasokba küldenek egy birkafarmra, távoli rokonokhoz. Csak azért mert megbuktam 2 tárgyból.

Azt mondták ott lesz időm gondolkodni, tanulni. Hogy fogom kibírni nem lesz ott senki, csak a nagyszülők 2 fiúk, meg az állatok, még net se lesz. Pedig itthon mindig volt barátnőm, 13 éves koromtól, most pont kettő is van. D


2008. jún. 12. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál öcsém. Tanultál volna. H h ki lehet-e bírni??? Nem tűnt fel hogy kénytelen leszel kibírni?!
2008. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 tade ***** válasza:
100%
En fel karomat odaadnam, ha egy nyarat az erdelyi havasokban tolthetnek csak pihenes, allatok, mezok, konyvek, semmi tv, net, kulvilagi szenny....
2008. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél primitív még értékelnéd is, de hát ez van. Nem lehet mindenki egy észkombájn
2008. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én inkább irigyellek azért, hogy ott lehetsz, minthogy sajnállak...

Amúgy meg miért ne lehetne kibírni? Továbbá pöttyet bunkóságnak tartom, hogy egyszerre kettő...

2008. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kibírnod szex nélkül.

Most egyszerre 2 barátnőd van?

Na fenn a farmon lehet egyszerre 300 is. (és nem is beszélnek, maximum bégetnek)

2008. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Igaz van az előttem szólónak, aztán még ott vannak a nagyszülők és a 2 fiú is.
2008. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Ott a 2 fiú, ha már régóta a birkafarmon vannak örülni fognak neked, friss hús leszel, bár nem különb a birkáknál.
2008. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Szerintem simman kibirod! Max ha nem akkor johet a zsebhoki :P!! amugy ki lehet birni 2 honapot szex nelkul, ha ugy rendezed a dolgaidat, hogy ne legyen idod a puncira gondolni :)!! de nem nagyon hiszem hogy lenne idod ilyeneken gondolkozni mert befognak majd a hazi munkaba es az allatokat rendezni se olyan konnyu!! Estere meg hullafaradtan esel majd az agyba :)))

Amugy csak rajtad mulik, hogy kibirod vagy nem!

2008. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ki lehet, csak mondjuk önuralom kellene
2008. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
96%
Ki lehet bírni simán. Ha mégsem, akkor meg ott vannak a birkák... :D
2008. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!