Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Végre sikerült többszöri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre sikerült többszöri próbálkozás után. Viszont mi fájt nekem?

Figyelt kérdés
Kb már vagy 6x próbálkoztunk barátommal. Mindegyik alkalom nagyon fájt viszont ma éreztem, hogy elég kellemes viszont amikor "tövig" benyomta akkor éreztem, h fáj kicsit meg kellemetlen. Nem hiszem, h az még mindig a szűzhártyám. Lehet, hogy már a méhszájamat "nyomkodta"? vagy annyira bent lenne a szűzhártyám? (kb 13-14 cm-re) Miért fáj ott nagyon belül? De azt is éreztem, hogyha kicsit elengedem magam sokkal kellemesebb. Tényleg igaz, hogy megkell tanulni elengedni magunkat szex közben? és miért van az, hogyha náluk próbálkozunk szét akarok esni a fájdalomtól viszont amikor nálunk vagyunk akkor majdnem minden "simán" megy?
2008. jún. 10. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
talán otton sokkal jobban el tudod engedni magad, náluk meg attól félsz, valaki jön vagy hasonló. Persze, hogy el kell engedned magad, ráadásul ha nagyon nedves vagy, sokkal könnyebben fog menni és élvezetesebb lesz.
2008. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem. van benne vmi. még egy kérdés, ha nem gáz. Lehetek akkor terhes, ha spermicides óvszerrel védekeztünk és mielött elment volna kihúzta?
2008. jún. 10. 20:45
 3/10 A kérdező kommentje:
viszont lehet egy kis előnedv került az ujjamra vagy az övére és úgy helyeztem fel az óvszert.
2008. jún. 10. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
lehetsz de szinte 0% esélyed van rá, szóval szerintem ne aggódj
2008. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

nyugi,nem leszel terhes! teherbe esni nem olyan könnyű dolog.

amúgy azért fáj, mert még nem vagy eléggé kitágulva, de idővel nem fog! és még élvezetesebb lesz hidd el!

2008. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszoló vagyok, azt még elfelejtettem írni, hogy mi először simán szeretkezünk, gumi nélkül, de ügyelünk h ne a ciklusom közepén legyünk együtt úgy, de még így se voltam/vagyok terhes! szóval csak nyugi!

az elején én is féltem minden szeretkezés után h vajon teherbe estem-e de ennek nagyon nagyon kis esélye van!

2008. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. jún. 11. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak védekezzetek rendesen gumival, nem mindenki egyformán termékeny és nem mindenkinek egyformán nemzőképes a spermája és fiatalon meg később is lehetnek rendkívüli peteérések ami nem a ciklus közepén van.

Ha nagyon mélyre hatol a párod akkor előfordulhat hogy a méhszájadat dörzsöli és az fáj, de használjatok síkosítót és akkor a behatolás sem lesz olyan fájdalmas és próbáljatok akkor szeretkezni amikor nincs otthon senki, akkor jobban el tudod engedni magad.

2008. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne az hogy túl mélyen jár, ám ez nem a leggyakoribb, ott már nem a hártya van. - Most jön a tanács része: kulccsal zárjátok be az ajtót, nagy biztonság érzetet adhat, és jó hosszan "melegítsetek be" - a fő hogy engedd el magad, ha ráérzel majd teljesen, hogy mekkora a különbség akkor a tested is teljesen nyugodtan és természetesen fogja viselni, ha mégsem múlna akkor nézz el a dokidhoz, abból lehet a legkisebb baj.

Fő a nyugalom ;)

2008. jún. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat
2008. jún. 13. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!