Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyik legjobb barátomról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátomról megtudtuk hogy meleg, és hogy van épp pasija. Ő még nem tudja hogy tudjuk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
4en vagyunk jóban (21év körül) , egyikünk egy ideje kicsit furcsán viselkedik. Azt mondta fél éve volt valami alkalmi kapcsolata egy lánnyal. Mi elkezdtük kikutatni ki is lehet az, ennek következtében jöttünk rá (msn mentett beszélgetés, tudom csúnya dolog volt de ha ismernétek, és segítségért vagyok itt nem beolvasásért), hogy nem lány hanem fiú volt, és most is van neki egy másik. Már mindhárman tudunk róla, ő pedig továbbra is hazudik nekünk mindenféle rokonokról. Mostanában emiatt a kapcsolatunk is eléggé megromlott. Szerintetek mi a helyes? Nem szólni egy szót sem és nézni ahogy elszúrja az életét vagy megpróbálni segíteni? Ha igen hogyan?
2008. jún. 10. 18:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Toleranciáról beszélsz és mégis elküldöd azt a picsába, akinek más a véleménye.

Azért menj a picsába, mert hagynál elveszni egy embert. Rossz útra tévedt, de lehet, hogy lehet rajta segíteni.

Akárki akármit mond, a homoszexuális ember beteg. Ettől még lehet jó arc, jó barát. De beteg. Nem természetes. Ezt tessék megérteni végre, aztán jöhet a liberalista faszság.

Nemtudom te milyen nevelést kaptál, de a hozzászólásból itélve nem vgy már fiatal. Ez baj. A fiatalok tőled fognak tanulni, beveszik ezt a szar dumát, egyre többen lesznek divatból homoszexuálisok. Ez az igazi homoszexuálisoknak sem jó.

Mellesleg azért küldtelek el a picsába, mert hülyeséget írtál.

Még csak most tünt fel, hogy az utolsó mondatodban teljesen ellent mondasz saját magadnak. :)

2008. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
77%

Tény, hogy fajfenntartás szempontjából a homoszexualitás nem normális dolog. De személy szerint kétlem, hogy aki eredendően meleg (vagyis nem divatból az), abból ezt ki lehetne nevelni. Sőt az inkább tönkretenné lelkileg, de ennél több változást nem eredményezne. Abban az esetben, ha valaki azért lesz meleg, mert például az első szexuális élménye olyan sokként hatott rá (pl ha egy lányt megerőszakolnak, és onnantől a lányokhoz vonzódik) mindek következtében a saját neméhez kezd vonzódni, talán sok-sok pszichológusnál töltött óra után rendbe lehetne tenni úgy lelkileg.

Szerintem, finoman próbáljátok megbeszéni ezt vele, de ne rontsatok rá, hogy ne legyé' buzi, mer' az nem jó, mert tuti elmenekül. Igazából kétlem, hogy vissza tudnátok nevelni, inkább próbáljátok elfogadni.

Lehet, hogy betegség (nem tudom, én nem feltétlen nevezném annak, de ez nézőpont kérdése), de ha ő így boldog, és nem egy lánnyal, akkor csak mégjobban elszúrjátok az életét, ha egy csajhoz akarjátok kényszeríteni. Senki se direkt lesz homoszexuális - aki igen az meg hülye, azt lehet szidni :D

2008. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze hogy finoman, mi sem szeretnénk ha a dunának menne, vagy bármi más hülyeséget csinálna. Bár nem hiszem, de semmi nem ér annyit.
2008. jún. 11. 14:48
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Simán lenevelheted a melegségről. Mond meg neki hogy te is meleg vagy hogy és jöjjetek össze. Amikor felmész hozzá, öltözz nőnek és tedd boldoggá. Azt követően mond neki, látod nőnek öltözve boldoggá tettelek, szeresd inkább a nőket mert az jobb. Erre meg fog térni, és megutálja a melegséget.
2008. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem tudsz mit tenni. A melegek általában attól lesznek melegek, hogy fiatal korukban egy perverz megrontja őket, ezt nem tudod kitörölni az emlékezetükből.

Maximum egy pszihológus, de manapság inkább az elfogadás a divat nem a lelki konfliktus megoldása.

2008. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Nekem az egyik lakótársam elmondta hogy meleg, ettől nem változott a véleményem róla bár engem ez nem zavar. Ha a barátai vagytok elfogadjátok így őt ahogy van. Megváltoztatni úgysem lehet, lehet hogy csak álcából volt lánnyal vagy akkor még nem volt teljesen biztos benne hogy meleg. Kényes a téma de szerintm beszélni kellene erről róla (ha ő is akarja) de nem lebeszélni maximum elmondani a váleményeteket de nem megpróbálni megváltoztatni mert lehet hogy fordítva sül el és megromlik a viszonyotok. Én nagyon sokat beszélgettem erről a lakótársammal és örültem hogy megtisztelt a bizalmával!
2008. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedves hozzászólótól kérdezném, hogy mi az, hogy normális? Mi a normális definíciója? Sosem volt és sosem lesz! Nincs olyan, hogy normális! Helyette olyan van, ami létezik.

Ha valaki meleg, attól még ugyanolyan ember, mint volt, nincs különbség. Jó lenne végre ha a világ rájönne, hogy valakit nem azért kell üldözni, mert elüt az átlagtól (nem a normálistól, az átlagtól!), hanem mindenkit azért kell tisztelni, amilyen!

Az a nagy baj, hogy sokan csak a felvonulós-nőiruhábaöltözős melegeket ismerik, közben nem erről szól! Hidd el, legnagyobb részük nagyon is rendes ember, sokszor a "normális hetero"-k közül rengetegen elbújhatnak mögöttük. Indiában úgy tartják, hogy a szerelem nem ismer nemeket, és igazuk van.

Így azt tanácsolom, hogy beszéljétek meg vele a dolgot, biztosítsátok, hogy így is minden helyzetben mellette fogtok állni, és ezt tartsátok is be! Érezze, hogy emiatt a vallomás miatt nem változott meg a kapcsolatotok, ugyanolyan fontosak vagytok egymásnak, mint eddig...hiszen a barátság a kölcsönös szereteten és FELTÉTEL NÉLKÜLI ELFOGADÁSON alapul.

2008. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!