Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyik legjobb barátomról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátomról megtudtuk hogy meleg, és hogy van épp pasija. Ő még nem tudja hogy tudjuk, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
4en vagyunk jóban (21év körül) , egyikünk egy ideje kicsit furcsán viselkedik. Azt mondta fél éve volt valami alkalmi kapcsolata egy lánnyal. Mi elkezdtük kikutatni ki is lehet az, ennek következtében jöttünk rá (msn mentett beszélgetés, tudom csúnya dolog volt de ha ismernétek, és segítségért vagyok itt nem beolvasásért), hogy nem lány hanem fiú volt, és most is van neki egy másik. Már mindhárman tudunk róla, ő pedig továbbra is hazudik nekünk mindenféle rokonokról. Mostanában emiatt a kapcsolatunk is eléggé megromlott. Szerintetek mi a helyes? Nem szólni egy szót sem és nézni ahogy elszúrja az életét vagy megpróbálni segíteni? Ha igen hogyan?
2008. jún. 10. 18:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Te ne haragudj, de úgy látszik még nem volt olyan barátod aki egy idő után sz@rt a fejedre, és elkezdett hazudozni neked, te pedig kiváncsi voltál az okára mielőtt elengeded.

Természetesen tudjuk hibáztunk, viszont ha már felhoztad a párkapcsolatot ott is ugyanennyire szabad/ nem szabad ilyet csinálni. Hiszen azt mondják egy jó párkapcsolatban barátok is az emberek, illetve a szerelemből előbb utóbb szeretet lesz.

Ad 2 mondtam nem lesajnálást kérek amiért ilyen szemetek voltunk.

2008. jún. 10. 20:05
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

annyira nem fogadod el a meleg haverodat h at akarod nevelni , aztan meg csodalxol h nem meri bevallani h meleg?!?!!?


nezz mar magadba meg a haverjaidba 1 kicsit!!!!!


vegyetek neki rozsaszin zoknit ajandekba , csendes elfogadas jelekent


vagy nezzetek meg vele a birdcage v priscilla v hasonlo kedves vicces gay komediakat


vagy jelentkezz egy gaybarba atnevelesre tolerancia temaban


szep napot!!!

2008. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nekem nagyon nem az a normális hogy két srác...

Én ilyen konzervatív családmodellben nevelkedtem.

2008. jún. 10. 20:20
 14/27 anonim ***** válasza:
14%

".inkább te szégyelld magad, aztán ő még hátha elfogad ilyennek amilyen vagy..."

Elmész te a picsába.

A kérdés feltevője pedig szégellje magát, amiért megakarja óvni egy barátját a nemi elferdüléstől. Mekkora egy mocskos állat vagy te barátom. Elmentek a picsába. Le lehet pontozni, az igazság ellen nem tudtok mit tenni.

És azért is szégyelld magad, mert te még nem vagy homoszexuális.

Elmentek a picsába.


"nezz mar magadba meg a haverjaidba 1 kicsit!!!!! "

Nos. A mondat végén egy írássjel is kifejezi a mondanivalót. Persze, ő a hibás, meg mindenki aki nem homo.


"vegyetek neki rozsaszin zoknit ajandekba , csendes elfogadas jelekent "

Vegyel egy higanyos hőmérőt és szopogasd ki belőle a higanyt. Legalább elcsendesedsz.


"vagy nezzetek meg vele a birdcage v priscilla v hasonlo kedves vicces gay komediakat "

te meg lesd meg ezt a videót. Ha váégignézted meleg vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=twQlpFrm5iM%20


"vagy jelentkezz egy gaybarba atnevelesre tolerancia temaban "

Bevállalnád, mi?


"Sajnálom, nekem nagyon nem az a normális hogy két srác...

Én ilyen konzervatív családmodellben nevelkedtem."

Nem. Te náci vagy :) Meg én is.

2008. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

kerdezo >>>


mi kozod hozza h kinek mi a normaja??!

mit zavarja a te eletedet?!?

neked nem muszaly melegnek lenni ha nem akarsz

haverod meg ugyis kiba aszt csinalja amit akar

ha nem tetszikk ne baratkozz vele

ennyi

neki is jobb h nem parazik



elozo hozzaszolo >>>>


"Nos. A mondat végén egy írássjel is kifejezi a mondanivalót"


igen?


akkor a menj a picsaba!

1 felkialtojellel


csak fikazni tudsz de direkt felpontoztlak mert lepontozast kertel kocsog

2008. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

"csak fikazni tudsz de direkt felpontoztlak mert lepontozast kertel kocsog"

LoL

Azt kihagytam, hogy a mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk.

A muszáj az meg pontos j. Rombolod a magyar nyelvet.

2008. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

elozo faszkalap >>>>>


"Rombolod a magyar nyelvet."


ja mer a te ""LoL""od az igazan epiti a magyar nyelvet!!!


kurvara nincsenek erveid mar h csak a nyelvbe tudsz belekotni

2008. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érvek kellenek?

A tieid hol vannak?

2008. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

"kerdezo >>>

mi kozod hozza h kinek mi a normaja??!

mit zavarja a te eletedet?!?

neked nem muszaly melegnek lenni ha nem akarsz

haverod meg ugyis kiba aszt csinalja amit akar

ha nem tetszikk ne baratkozz vele

ennyi

neki is jobb h nem parazik "


Ha az emberek így állnának egymáshoz azt hiszem nagyon magányos lennél. Te vagy itten az ilyen benézek megállapítom hülye a kérdés és beszólok valami kurva okosat mert fingom sincs róla gyerek mi? Teee

2008. jún. 10. 23:33
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

rohej most meg mar csak az en szavaimat tudod visszabofogni!!


a sok picsaba kuldes mellet elfelejtetted az erveles szo jelenteset??!?!


na varj osszeszedem magamat és megpróbálom bemutatni neked, hogy hogyan működik az érvelés, amit az összezsugodott borsó méretű agyaddal úgyis képtelen leszel felfogni:


Kedves eredeti hozzászóló! Lehet, hogy a konzervatív neveltetésed miatt a homoszexuális barátodétól jelentősen eltérő életviteli normákat alakítottál ki, illetve alakított ki benned a környezeted. A kiegyensúlyozott emberi kapcsolatokhoz - például a barátsághoz - azonban szervesen hozzátartozik bizonyos mértékű tolerancia is mások iránt. Ez különösképpen az olyan cselekmények tekintetében hasznos, melyek a hozzád közel álló embertársaid személyes szféráját érintő, felnőtt döntésű, életviteli választásoknak minősülnek. Tulajdonképpen ez az "élni és élni hagyni" elve, amely téged ugyanúgy szuverén jogokkal ruház fel, mint ahogy tőled is elvárja, hogy hagyj másokat is a saját, választott ösvényeiken haladni. Ha ezt belátod és betartod, akkor egy olyan szabadságfokot biztosítasz a környezeted számára, amely lehetségessé teszi számukra a felesleges szociális korlátok nélküli, szabad életvitelt. Ez a hozzáállás számodra azért lesz hasznos, mert képes lesz elmélyíteni a barátságokat: a körülötted lévő emberek jobban önmaguknak érezhetik önmagukat, ha nem éreznek az irányodból semmiféle nyomást vagy elvárást, amely lekorlátozná őket az őszinteségben, vagy bizonyos szerepek eljátszására kényszerítené őket. Egyes korábbi hozzászólók bölcs szavaira utalva - és itt most nem a picsába küldözgető faszkalapéra gondolok - én is csatlakozom ahhoz a meglátáshoz, miszerint fogadd el a barátodat olyannak, amilyen ő kíván lenni! Természetesen adhatsz neki őszinte visszajelzéseket, vagy közölheted vele a saját nézeteidet és morális elveidet, de alapvetően próbálj meg nem beleszólni az életébe és engedd, hogy ő hozza meg a saját döntéseit. Helyhiány miatt nem kívánom részletesebben feltárni a téma "mélyebb", emberi jogi vonatkozásait, de remélem, hogy ezzel a "sekély", önérdekű megoldás számodra kilátásba helyezett előnyeinek ismertetésével némiképpen rávilágíthattam a tolerancia általános hasznosságára , ugyhogy most nyugottan elkudhetem a nagybetuvel mondatot kezdo faszkalapot meg egycer a bus picsaba ahova valo!!!!

2008. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!