Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm hamarabb megy el? Abba kéne hagynom? Rossz már neki utána?

Figyelt kérdés

Erre még nemigen volt példa (sajnos), de mi van, ha megtörtének. vagy ilyenkor a lányok eljátsszák, hogy még jó?

Bocs ha volt már ilyen kérdés.


2008. jún. 4. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha pettingnél megyek el (máshogy még nem sikerült) nem szeretem ha a barátom orgazmus után is folytatja az ingerlést, mert akkor túlérzékeny vagyok ott lent. Viszont 1-2 perc múlva már mehet tovább a dolog :D Nemhiszem hogy megjátszaná, kivéve ha már régebben is csinált ilyesmit...
2008. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

hát ez aztán kérdés... pasi vagyok öregem de ez a kérdés... ki az a bolond akinek nem eik jol a szex? jo hogy folytatod.... elmegy, egy percet pihen aztán go tovább...

tudod...ez szex... addig ne állj meg a kényeztetésben amig van mit csinálni... :D

2008. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és volt már ilyen. Volt, hogy jól esett még utánna, volt, hogy nem... Lányoknál ez a kérdés testileg-lelkileg jön össze, szóval attól is függ, hogy milyen lelki állapotban van, vagy ilyesmi... Mindenkinél már szerintem... Kérdezd majd meg, hogy szeretné-e ha folytatnád, és milyen érzés neki!
2008. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

általában a csajok, többször is el tudnak menni, mint mi srácok ...

miért hagynád neki akkor abba, ha lehet hogy mégegyszer el tudod őt juttatni a csúcsra...

szóval szerintem folytasd egy minimális pihivel (ami simán lehet annyi is hogy nem mozogsz benne)...

(mindezt kivéve ha a csaj kéri hogy ne ... )

2008. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!