Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem régen, körübelül 1 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen, körübelül 1 honapja mentem hazafelé egy buliból és megtörtént az amire nem számitottam! 2 csávó berángatott az autójába és megerőszakoltak! Ráadásul első volt és 15 vagyok. Mit csináljak ezek után? H legyen barátom ujra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 13:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
őőő!! ezt a jelenlegi barátomat, már 2 éve ismerem!!! Tehát, nem ugy jöttünk össze pl: szórakozóhelyen vagy hasonlók!! NAgyon régi barátom, csak már másképp viselkedünk, és megmondta h már másképp érez...!! éNIS,de megmondtam h nem lehet semmi, és h mikor lehetne aztsem..:S NEm esett kétségbe hanem támogatott mindnenben!... keveset találkozunk 1 héten egyszer ..multkor pl mondta h aludjak nála, de semmi hátsó szándék!! Én már nagyon sokat aludtam nála anno, hiszem nagyon jo haverok "voltunk"!! De ezek után h már másak az érzések, és közelebb áll hozzám, és az eset után semmiképp sem lesz ottalvás!!
2008. jún. 4. 13:29
 22/30 anonim ***** válasza:
elég jól kezeled az ügyet nem tudom hyo mit higgyek én papírokkal tudom igazolni hogy megtörtént!! csak hátz én 1 évig nem bírtam pasira nézni még haverokka lsem találkoztam!!! magamba fordultam fogytam 10 kilót pszichologushoz jártam folyamatosan idegöszeroppanás meg hasonlók gondolkodj
2008. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem, h nekem sem könnyü!! Énis fogytam..habár ennél soványabb már nem is lehetek... most az irásombol tudom h ugy tünik, mintha tullennék rajta lelkleg, de hidd el h nem!! NAgyon nehéz.. Éppen most beszéltem (tomival) a barátommal h jöjjön át mert egyszerüen hihetetlenül rosszul vagyok, Hánytam egész nap, sápadt vagyok, nem eszek, stb...!!!nem kivánok semmit, az első 2-3 hétben gondolkoztam azon is h a vonat alá ugrok, de mákom volt... a hét elején vettem egy fordulatot, és egy kicsivel jobb lett....:( csak most ma is rengeteget kéne tnaulnom holnapra h ne bukjak meg..még csak az hiányzik:S Szóval énsem vagyok olyna jol mint ahogy ez az irásomból kiderülne..szerintem most meglátnál és megijednél!!:( .....
2008. jún. 4. 14:02
 24/30 anonim ***** válasza:
Én nem bántani akarlak!! de tudom milyen érzés! és tudom hogy a családból milyen az hogyha valakivel találkozol és azt kapod hogy a te hibád meg ezt nem engedné azt nem engedné! mai napig rettegek elmenni a 13. kerületbe! utcára 8 után egyedül nem megyek le!! és fényes nappal történt velem!! szoval tudom miről beszélek!
2008. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

5 éve (11 éves voltam) engem is meg akartak erőszakolni. vagyis, nem tudom, hogy képes lett volna e a pasi megd**ni, de a péniszét elővette és kényszeríteni akart, hogy fogjam még és vegyem a számba, meg hozzám akart bújni és taperolt. aztán amikor sikerült megszabadulnom, akkor az arcomba vigyorgott és kérdezte, hogy: "hmm.. kicsit piros vagy, mintha zavarba lennél. történt valami, kiscsillag?" . ez nagyon fájt. és egy 11 éves nem egészen úgy éli meg a dolgokat. szóval én sem mondtam el senkinek. 3 vagy 4 évig nem szóltam róla senkinek semmit, csak gondolkoztam. a pasi még néha-néha mindig próbálkozik, de már nekem is nagyobb lett a szám és még anynira sem hagyom magam. és ha megerőszakolna sem mondanám el a szüleimnek... ebből azt akartam kihozni, hogy: nem biztos, hogy kamu a kérdés. amúgy, én ugyanúgy nézek a fiúkra most is, mint azelőtt és engem nem tört össze ez az eset.


a kérdésedre válaszolva ("hogy legyen újra barátom?") pedig: úgy, hogy ha megkérdezi, hogy "leszel a barátnőm?" akkor azt mondod neki, hogy: "igen" . kb ennyi

2009. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Javasolnék nektek valami jó kis önvédelmi sportot. Pl. jiu-jitsu, wing-tsun kung-fu, taekwondo stb. Pár hónap és egy megerőszakolást simán el tudnátok kerülni egy jól irányzott rúgással, fojtással, karfeszítéssel stb.
2009. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Sziasztok! Tőled szeretném kérdezi akivel 2 éve volt ez az eset, hogy az első kommentedbe h kerül oda az a mondat h a feleségem megakar ölni?
2010. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia bocs oda került egy m betű!

A válasz írója nyílván túl van rajta már teljesen és van barátja. Életemrről írok könyvet és én úgy gondoltam hogy ezt a részt is beleírom és hát ha anyu nincs melletem één szerintem korházban kötök ki nem kaptam levegőt éreztem mindent ugyan úgy ahogy volt

2010. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Gondolni kell az ilyen dolgokra! Egyedül sehova! Ha még is megtörténik minimum gáz spray legyen! Arcokat rendszámot esetleg neveket lefigyelni! Ha valaki nemi erőszakért kiskorú megrontásáért jut börtönbe (ha jogsi volt esélyes h 18is elmúlt(pedofil)) szal az ilyen a börtönben több kukit kap mint egy veterán kurv@! Rohadjon meg az ilyen.. büdös köcs.ögök...


Nem kell bántani ha pasizik! Maradjon tán az erőszak az utolsó szexuális élmény 5éven át? Nemhiszem hogy jó.

Inkább amennyire lehet, "gyorsan" szerezzen új élményeket amikre jó kedvel tud vissza gondolni! Erre és ehez hasonló fájdalmakra csak az idő és a pozitív gondolatok lehetnek a gyógymód(ok)!


Szerintem legalábbis.

2010. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Szia nem tudom hogy hívnak


de én elhiszem neked mert én 13 évesen éltem eszt át és leni lesznek barátaid de nem tudsz velük lefeküdni mivel mindig annak az embernek az arca lessz előted


ha nagyon erős vagy tul lépsz rajta de nem sok mindenkinek sikerül ez

nekem nem sikerült

de ne törd a fejed hogy boszut álsz mert az edigi életed elrontja

biz benem ez igy igaz :)

2011. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!