Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem régen, körübelül 1 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen, körübelül 1 honapja mentem hazafelé egy buliból és megtörtént az amire nem számitottam! 2 csávó berángatott az autójába és megerőszakoltak! Ráadásul első volt és 15 vagyok. Mit csináljak ezek után? H legyen barátom ujra?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 13:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a legofonrtosabb, hogy beszélje erről valakival! Elsősorban nem a szüleidre, hanem szakamberre gondolok. A szülők (teljesen jogosan) túl reagálják a dolgokat, ami a jelen helyzetben lehet nem épp a legjobb neked. Fogd magad, és most azonnal menj el alegközelebbi családsegítő központba. Ha nem tudod, hogyhol van,akkor menj az orvosi rendelőbe, ott bizonyára tudják.

Ott tudnak segítteni neked. MOST AZONNAL INDULJ!!!! 4-ig dolgoznak.

2008. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elmondani a szüleidnek, akkor a legjobb, ha tényleg a családsegítő központot keresed fel. Szekszerű támogatást uótudnak neked adni, és segítenek feldolgozni a történteket, hogy a későbbiekben legyen normális párkapcsolatod. Sajnoálom, hogy ez történt veled!
2008. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez elég kamunak hangzik, és hogy hívnak, Zsanettnek és kik voltak azok - 5 rendőr?
2008. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%

Merre volt az eset, milyen autóba?

Kamuzz még tovább.

És mi van a szüleiddel?

Egyáltalán kocsiban hogy lehet megerőszakolni valakit?

2008. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%
Az írásodból itélve fiú vagy.
2008. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Kammunak hangzik. 1 hónapja és nemcsináltál semmit. ugyse hallgatnak igy már meg. és akkor miért nem szóltál? pf..:@
2008. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

na hy!! szerintete ilyennel h lehet kamuzni?? Már nem azért.. HA veletek történt volna talán nem igy reagálnátok, a szüleim semmit sem tudnak, csak 2 legfontosabb barátomnak meséltem el, akik mindig mellettem voltak.. Nem az autóba történt!! hanem valami erdőben.. h hol?? itt ahol lakom van egy igazán nagy rét féleség, éd oda mentük el autóval és ott rángattak ki!! és onnan jöttem másnap este egyedül haza..:( :'(:'(

Amugy lány vagyok!! 15 éves!! Azért bezsélek már igy rola, mert azota van egy fiu aki udvarol nekem, és elmondtam neki a dolgokat, és mindneben megért, és támogat, és ez nagyon jol esik:) CSak nemtudom hogyha oda kerüünk, akkor h fogok viszonyulni hozzá:S Egyenlőre csókk sem volt, és nem is lesz egy jó darabig:(

2008. jún. 3. 14:46
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
örülj neki, h nem lettél terhes, vagy nem esett nagyobb bajod, aki 15 évesen ennyire pasizik...hát...felnőtt nagykislány vagy már!
2008. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
mit pasizok ennyire?? volt életembe eddg 1 pasim még a télen ... meg most van alakulóban! hát marhára pasizok hallod4! tényleg!!
2008. jún. 3. 14:53
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Mond el mégegyszer a történetet hátha halljuk a 3. verziót is. Nem is rét volt hanem, egy elhagyott bánya, és nem is keten voltak hanem 28-an. És van egy barátod, aki nem csak megért hanem fel is izgatja a történet.
2008. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!