Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam a 8 eves lanyomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam a 8 eves lanyomat ujazas kozben! Korai?

Figyelt kérdés
Hazajottem munkabol es bementem a szobaba persze csendbe es nem vett eszre o ujjazta magat aztan kifordultam a szobabol es o eszre sem vett.Nem mondtam neki semmit.Ez korai szerintetek?
2008. máj. 27. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ha korai lenne nem csinálná... azért teszi, mert igényli. ez nem jelenti azt, hogy 13 éves korára ribanc lesz. valószínűleg azt sem tudja, mit csinál! mondjuk ujjazni azért fura, mert én is ovis koromtól önkielégítek, de csak a csiklómon. de olyan hatodikig azt sem tudtam, hogy ezt így hívják. ribanctól amúgy nagyon távol állok.

egyszer rám is rámnyitott apukám még amikor kislány voltam. ő tett vmi megjegyzést már nem emlékszem de nem volt lényeges. tégy úgy, mintha meg se történt volna az egész, különben csak elveszed a kedvét az egésztől. és az nem lenne jó, de komolyan.

2008. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már 4évesen oda-oda dugdostam ezt-azt..5évesen már rendszeresen ujjaztam magam..a szomszéd pasira gondolva..

Most így utólag elég vicces:)

Sztem nincs semmi probléma a lányoddal!!

2008. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sanyika222 válasza:
s
2010. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!