Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam a 8 eves lanyomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam a 8 eves lanyomat ujazas kozben! Korai?

Figyelt kérdés
Hazajottem munkabol es bementem a szobaba persze csendbe es nem vett eszre o ujjazta magat aztan kifordultam a szobabol es o eszre sem vett.Nem mondtam neki semmit.Ez korai szerintetek?
2008. máj. 27. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már az óvodában kezdik, szóval annyira nem korai. Meg kell ismernie önmagát. Nyugodj meg, ne csinálj belőle nagy problémát. Lehet, hogy itt az ideje egy kicsit felvilágosítani, ha eddig még nem tetted meg, de nem kell elmondani neki, hogy rajtakaptad.
2008. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
8évesen igenis korai. Mindenképp beszélj vele, hogy mit érez, hiszen ő biztos nem érez még vágyat, inkább csak kíváncsiságot. Mindenképp beszélj vele, nehogy legközelebb más butaságot csináljon.
2008. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akárhogy is nézzük oké hogy énis óvodába már mutogattam magam, de abból baj is lehet hogy ki tudja mit dugdos magába. Beszélj vele mindenképp. Ez nem játék.
2008. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Koszi!Varom a tobbiek velemenyet is!
2008. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ha felvilágosítod. De azért adj neki egy kis teret . Ha 8 éves akkor is egy külön kis ember, érzésekkel gondokkal. Máskor ne felejts el kopogni
2008. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond - de világosítsd fel egy kicsit. Ha ujjazza magát, az még nem baj - de tényleg ne dugdosson semmi mást, és vigyázzon.
2008. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy semiképpen ne éreztesse vele, hogy valami rosszat csinált volna. Ezzel olyan gátlásokat alakíthat ki benne, ami később gátolhatja az egészséges fejlődését. Mindenképpen kérjen tanácsot szakembertől mielőtt beszelne a lányával.
2008. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7%
szerintem korai. 13 évesen már egy kiélt kurva lesz. úgyhogy most kezdd el főzni tanítani hogy haszna is legyen, ha már kiégett.
2008. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodások a párnákhoz, nagy plüss mackókhoz szokták dörzsölni magukat, nem tudják mi az, de jó és élvezik. Sztem beszélj vele, de csak óvatosan. Legyen tisztában, hogy mikor kell elkezdeni a szexet, mert sok 13-14 éves kislánnyal az a gond, hogy a szülők nem világosítják fel, és ettől lesznek olyanok amilyenek.
2008. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit korai. Bár mindenki máskor érik, de azért ez egy kicsit sok. Nem árthat egy beszélgetés vele.
2008. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!