Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap ujjazott a barátom!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ujjazott a barátom! Hirtelen megugrottam, és megcsúszott a keze, és szerintem lent megsértett a körmével. (lent bővebben)?

Figyelt kérdés

Tegnap ujjazott a barátom! Hirtelen megugrottam, és megcsúszott a keze, és szerintem lent megsértett a körmével. Mivel ahogy kimentem pisilni, csípett és vérzett. De nem belül vérzett, hanem kívül valahol. De én sem látom, hogy hol mivel elég lent van. Szerintetek el fog múlni. Addig a barátom ne nyúljon oda?

Ez az én hülyeségem volt sajnos :S Most iszom a levét :S


2009. júl. 30. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
ha nem javul az állapotod menj el nőgyógyászhoz mindenképpen!
2009. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz azzal semmi baj, gyorsan be fog gyógyulni.

De addig ne érj hozzá se te, se a barátod!

2009. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a barátodnak meg vágjátok le a körmét, nehogy még1x belekapjon
2009. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj-jajj,ismerőőős..Áhh,nagyon fájt nekem is.Megugrottam és mondtam,hogy hanyagoljuk az ujjazást,és jöjjön a nyelve :-)


Azóta képtelen vagyok elengedni magam,ha ujjazásra kerül a sor.Pedig csak egyszer fordult elő.Félek,hogy kiesik a ritmusból és akkor megint kicsit oldalra nyúl,megsért újra.


De egyébként nem fáj azóta semmi,én mondjuk nem véreztem,nem rohantam pisilni,de arra az másodpercre nagyon fájt.

Ő is megijedt :-DD

2009. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb. mennyi idő mire begyógyul?

Már nekem sem vérzik amúgy :)

csak fáj :S

2009. júl. 30. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,e z sajnos előfordul...

Én is ujjazok egy csajt (végső taktus, nem előjáték) vadabbul, vagy ilyesmi előfordul hogy túlságosan kihúzam, és amikor vissza megsértem vele, vagy nem nagyon tudom leírni...

De eddig sosem volt súlyosabb egy cssszz áú, lélegzet mehet tovább esetnél...

2009. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!