Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy srac aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy srac aki nem a baratom kinyalt? Mit erezhet irantad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez remek megoldás. Minden nő egy k*rva. Hehh. Primitív.
2009. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Thurston ***** válasza:
56%
Klassz dolog kiragadni egy mondatból egy mondatrészt, és önmagában értelmezni.
2009. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a kérdésből igenis úgy tűnt, hogy a kedves kérdezőnek van barátja a kuncsaftjai mellett drága 17:01 (:


De bizonyára ettől senki se lesz ribanc.


Szóval hajrá csajok, támolyogjunk be a legelső kocsmába, azt nyalassuk ki magunkat, mert ezt várják el tőlünk (;

Már így is mindegyikőnk кurva, lógó csöcsökkel, dagadtan, rondán. Sőt, még tárkonyosak is vagyunk! Aztamindenit (;


Mióta ide, GYIK-re járok úgy érzem sokkal jobban kiismertem magamat ilyen más jellemzések által :DD

2009. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
"Én az vagyok, akit először leribancoztál, amiért nem húzta le a kérdezőt, és aki jól kiröhögött hogy annyira szánalmas vagy, hogy valakit mindig csesztetned kell." szóval igazam volt. tudtam én... már bánt hogy megtudják az igazat...
2009. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34%

"

Vagy nagyon álszent vagy, vagy hardcore babonás katoliku (bár ez a kettő ugyanaz), vagy még soha nem dugtál egy jót, és irígykedsz. Más lehetőséget nem látok.

"

mivel 13éves vagyok, igen nem dugtam.

2009. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy csaj csinál ilyeneket, 1-2 alkalommal...rögtön le van ribancozva vagy k*rvázva.. de ha egy fiú ugyanezt megcsinálja, akkor ő a f*sza gyerek. Ez miért is van így? :)

"

hát ez azért van mert a nők döntik el kível fekszenek le, te kis ribi.

2009. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

huhh..de vita keletkezett.

tehat tisztazni szeretnek nehany dolgot.

elso sorban bocsi h elirtam a kerdesem..

2. nem akarki volt ez a pasi, hanem egy sracc akivel jol erzem magam

3. szex kozben nyalt ki

4. tobbszor lefekudtem vele es egy ido ota csak vele csinalom anelkul h vele jarnek

5. tobbet szeretnek ettol a pasitol de ha elmondanam ezt neki , bizti azt gondolna h csak a f****ra bukok

6. bevalotta nekem h ,habar sok csajjal volt rajtam kivul, csak engem nyalt ki

7. szeretnem tudni, mit tegyek h vegye eszre h nm csak a f****ra bukok, anelkul h elmondanam neki, mert az ciki lenne?

2009. júl. 27. 22:32
 38/43 anonim ***** válasza:
42%

18:04 vagyok.


Forgassátok ki a szavaimat, de a szivetek mélyén nagyon jól tudjátok, hogy igazam van, és csak az irigységeteket probáljátok elnyomni azzal, hogy támadást intéztek 1-1 ember ellen, mert ti nem néztek ki olyan jól. Igen a szépség belüröl fakad, de ti belűről is romlottak vagytok! nem 1950ben élünk, 2009et írunk fiúk lányok! Ha vki élvezi, hogy kinyalják, hát nyalassa ki magát!


Amúgy nem Á-val kezdődik a nevem, és még csaj sem vagyok (szal a ribanc is kisesett)

2009. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Szerintem te írtál egy másik kérdést is. Valami olyat, hogy hogyan mondjam el neki.. Arra is válaszoltam.

Erre a válasz az hogy a kinyalásnál többet jelent maga a szex. (szerintem)

Én egy csomó csajt kinyalnék csak úgy (ha nem lennének belőle érzelmek). 2 eset lehet. Vagy tetszik neki a külsőd, vagy nagyon jóban vagytok( szimpatikus vagy), vagy a kettő együtt. De mivel ti le is feküdtök, ezért a kinyalás igazán nem nagy ügy.. Mondhatnám természetes.. Csak örömet akart okozni..


(23/F)

KG

2009. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"Én az vagyok, akit először leribancoztál, amiért nem húzta le a kérdezőt, és aki jól kiröhögött hogy annyira szánalmas vagy, hogy valakit mindig csesztetned kell." szóval igazam volt. tudtam én... már bánt hogy megtudják az igazat...


Na most akkor elmondom még egyszer hogy sose volt egy éjszakás kalandom, három kapcsolatom volt életemben, mindegyik komoly volt, az egyik a mai napig tart és jól működik. Biztos ribanc vagyok ezért. Nem, te azért ribancoztál le, mert nem húztam le a kérdezőt egyből, nem hordtam el minden k*rvának rib*ncnak, nem költöttem tovább a kérdést ( van barátja, kocsmában nyalták ki..stb). Gondolkodj el mit jelent a ribanc kifejezés, és rá fogsz jönni, hogy én nem vagyok az.

2009. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!