Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy srac aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy srac aki nem a baratom kinyalt? Mit erezhet irantad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
52%
lehet elad majd a barátjának 1menetre. hiszen tudja hogy könnyű vérű kisp.csa vagy.
2009. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%

Szövegértés egyes, leülhettek.

"Mit jelent az ha egy srác aki nem a barátoM kinyalt? Mit érezhet irántaD?"


Irántam a téged kinyaló srác valószínűleg semmit nem érez...

2009. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
46%

De továbbmegyek a szövegértésben, mert még így sem triviális a dolog:

Ugyanis a kérdező kérdése egy szép kérdés is lehet.

Mit jelent az, hogyha egy olyan srác nyal ki ENGEM, aki nem a barátja a kérdezőnek. Ebben az esetben ez a srác akár a pasim is lehet, így akár szerelmet is érezhet irántam.

2009. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
66%

"Mit jelent az ha egy srac aki nem a baratom kinyalt?"


szóval van barátod, és nem ő nyalt ki hanem egy másik.

szóval ribanc vagy...

2009. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
48%
Hogy tud embereket így felbosszantani ha valakinek van egy egy éjszakás kalandja? Nem szeretem ezt az álszent beszédet, mert akárkivel megtörténhet. Nem értékelő véleményt kért magáról, hanem azt kérdezte szerintünk mit érez a srác iránta. ( Jó elgépelte, de egyszer már elmondtam neki ezt, nem tudom miért kellett odavágni neki még.). Szóval csak nem értem, miért tudtok ennyire kiakadni. Nem voltatok ott, nem éreztétek át a helyzetét, nem sokat tudtok a körülményekről, szóval nem tudom hogy jöttök ahhoz, hogy lerib*ncozzátok. Ez akárkivel megtörténhet. Amúgy szerintem egyértelműen leírta, hogy nem járnak a fiúval és úgy történt köztük ez a dolog. Miért kell belemagyarázni azt is, hogy biztos van barátja és megcsalta, és még jobban leszólni. Volt egy jó estéje, aztán kész. Biztos nem büszke rá, nem is túl erkölcsös amit tett, de ettől még nem kell ítélkezni, mert szerintem itt senki nem ismeri személyesen a kérdezőt.Az pedig végképp nem világos számomra, hogy miért kell tovább költeni a történetet? Nem írta, hogy le is feküdt vele.
2009. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
25%
szóval te is gyakran egy éjszakás kalandokban veszel részt 17:42. remélem te tudod mi vagy, de ha nem, akkor megírom hogy ribi. amúgy miért sértődsz meg rajta, ez bók volt. az ilyen csajok is kellenek... csak nem nekem...
2009. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%
Na újabb ékes példa az előítéletekre. Akkor most beavatlak. Sosem volt egy éjszakás kalandom. Három kapcsolatom volt életemben. Kettő egy évig tartott. A harmadik barátommal egy éve vagyok együtt. Jövőre kéri meg a kezem. De örülök, hogy ezt magadtól is tudtad, és csak úgy lerib*ancoztál. Amúgy nyugodj meg, nem akarok neked kelleni. Azért mert nem ítélem el ezért a kérdezőt, és nem hordom el mindennek már én is biztos ilyeneket csinálok. Igen. Logikus valóban.
2009. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

A prostikat is elöszeretettel nyaljàk ki a kuncsaftok.

Na de visszatérve a kérdésre:A pasi friss husit érezhetett.Ennyi.

Valoszinü hamar megadtad magad,ö kapott az alkalmon.

Hogy kinyal az gondolom azért,hogy ha màr kalandoztok,akkor te is élvezz belöle valamit.

2009. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Thurston ***** válasza:
48%

17:49


Fapina.

2009. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
59%

Jaj nem tudom mit játszátok itt az agyatokat. Csak irigykedtek, hogy ti nem vagytok olyan jó nők, hogy jön 1 jó pasi és ki akar titeket nyalni. Egyáltalán nem vagy ribanc. Élvezted? Gondolom igen, hát akkor meg mi a probléma? Ne hagyd, hogy az idejáró ronda, dagadt, lógócsöcsű tárkonYos anyadisznók elrontsák a jó kedvedet! Hidd el, ha mindeki úgy gondolkodna, mint itt egyesek, akkor minden másfeledik nő ribanc lenne. ÉLVEZD AZ ÉLETET, MERT CSAK EGY VAN BELŐLE!


Kérdésedre a válasz: valószinŰleg csak testi vonzalmat érzett irántad, lelkit nem valószinű.

2009. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!